Herecké a osobní obtížnosti Pavly Tomicové: „I v nejhorších chvílích věřím, že existuje totální štěstí a harmonie“

Herečka Pavla Tomicová (58), známá ze seriálu Slunečná, první manželství měla po dobu 10. let až dozvěděla ohromující zprávu.

Zdroj: extra.cz

Tomicová se narodila v Karviné, starší roky trávila v Havířově a na té časy si připomíná velmi ráda. Otec Pavely pracoval jako důlní měřič, máma byla hospodyňka. „Rodiče měli úžasný vztah, byla to láska tisíciletí,“ vzpomíná. „Ani starší sestra, ani já jsme nebyly určitě žádné rebelky. Jsem spíš submisivní typ a moje puberta proběhla velmi klidně a harmonicky,“ uvedla herečka.

Zdroj: extra.cz

Pavla Tomicová v těchto letech hrála v amatérském loutkovém divadle, to ji bavilo a líbilo se již tehdy. Vystudovala střední pedagogickou školu vybrala si profesi učitelky v mateřské. Pracovala tak kolem roku, ale to se ji nepovedlo, tak zkusila jít na vyšší školu, obor loutkoherectví. „Zjistila, že mě děsně baví stát se jinou postavou, převtělovat se do cizích příběhů,“ popisuje to Pavla.

Zdroj: extra.cz

Pozvolna se zviditelnila i ve filmech a v televizních seriálech: Ulice, Krejzovi.
Až se vdala, tak porodila prvního potomka, syna. V manželství nečekala nevěru a po 10. letech vyšlo najevo že její manžel si změnil sexuální orientaci a si našel milence, se kterým odstěhoval do USA. „Tu depresi nikdo, kdo nic podobného nezažil, nepochopí. Cítíte se strašně zneužitá, a navíc o svou lásku ani nemůžete bojovat. Předem víte, že jakýkoli chlap má větší šanci než vy, i kdybyste se na hlavu postavila,“ prozradila herečka svoje city.

Zdroj: extra.cz

Jejím druhým manželem se stal Ondřej Malý (54), její další partner bel hercem a oba dokázali pochopit jak těžké to je. „Oba rozumíme tomu, co herecká práce obnáší, dokážeme se pochopit,“ svěřila. Dobře jeho životnému styly ale rozumí. „Když je jeden utahaný, druhý se nediví proč. Herec dokáže nejlépe pochopit, co je to v divadle generálkový týden a jak ten druhý potřebuje relaxovat,“ tvrdí Pavla.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Co herečku nyní týrá, tak to váha, vůči povolání nestíhá jist správně, tá karanténa ji k tomu ještě přispěla. „Vždycky, když začnu přibírat, tak se přestanu vážit,“ směje se Tomicová.

Share