Jak se změní vzhled ženy díky správnému účesu: 7 příkladů úspěšné práce stylisty

Moderní stylisté jsou schopni dělat skutečné zázraky, transformovat ženy k nepoznání pomocí účesu. Někdy v kosmetickém salonu může přijít nenápadná starší dáma a vyjde ze salonu luxusní kráska.

Mnoho lidí se bojí navštěvovat kosmetické salony, bojí se neúspěšné transformace vzhledu. Někdo pohání strach z negativních zkušeností a někdo se vůbec snaží vyhnout změnám v životě, protože ví, že například jeden špatný švih nůžek může zničit účes.

Ale nemyslete na kadeřníky, stylisty a další zástupce kosmetického průmyslu výhradně v negativním duchu. V každé sféře existují odborníci, kteří jsou schopni dokonale přinést své dovednosti v daném směru činnosti.

Zdroj: news.myseldon.com

Změny ve vzhledu pozitivně ovlivňují náladu člověka a přinášejí spoustu pozitivních emocí. Takže úspěšná vnější proměna přináší i pozitivní vnitřní posuny. Sedm žen, které se dlouho nevěnovaly svému vzhledu, oslovilo stylistu Christophera Hopkinse a vůbec nelitovalo.

Stojí za zmínku, že Christopher Hopkins již dlouho pracuje v oblasti krásy a je známý pro úspěšné proměny vzhledu žen. Nejčastěji se jeho klientkami stávají dámy ve věku. Úžasným způsobem díky účesu a make-upu stylista mění jejich obraz, navenek omlazuje a dělá z nich skutečné krásky.

Níže naleznete výběr fotografií ve formátu „před“ a „po“, které ukazují že v každém věku můžete vypadat skvěle.

Zdroj: youtube.com

Kolik může změnit vzhled úspěšně zvolený účes a make-upu.

Zdroj: youtube.com

Jasný a elegantní obraz se ukázal po práci stylisty.

Zdroj: youtube.com

Oči této krásné ženy prostě září štěstím po tak elegantní proměně vzhledu.

Zdroj: youtube.com

Krátký účes výrazně omladil obraz této krásné dámy.

Zdroj: youtube.com

Mistr udělal jen účes a udělal lehký make-up, ale okamžitě zahrál obraz této roztomilé ženy.

Zdroj: youtube.com

Proměna vzhledu těchto nádherných a mladých žen nemůže pomoci, ale zapůsobit. Jejich příklad opět dokazuje, že nikdy není pozdě na změnu a práci na sobě.

Zdroj: youtube.com

Zdroj všech fotografií a další videa jsou zde: https://www.youtube.com/channel/UCPbPMpLLXu45J_K1mWyXXCQ

Share