Vyzkoušela na sobě roli učitelky: jak se změnil život Lucie Vondráčkové během pandemie

Lucie Vondráčková si jako většina rodičů naší země vyzkoušela na sobě roli učitelky.

Kvůli pandemii koronaviru je většina dětí na dálkovém vzdělávání, se svými rodiči nebo prarodiči.

Zdroj: instagram.com

Známá herečka, zpěvačka a dabérka se však věnuje nejen výchově a vzdělaní svých dětí, ale společně s kolegy natáčí charitativní kalendář Proměny, o kterém dlouho snila, informuje iDnes.cz.

Zdroj: Zdroj: instagram.com

Zpěvačka si letos stěžovala, vysvětlila to tím, že celý rok lidé většinou slyšeli jen špatné zprávy. Má strach o lidi a čeká na brzký konec roku, v naději, že další bude klidnější a laskavější k lidem na teto zemi. Také přiznala, že po čas distanční výuku, se svými dětmi hodně čte a chodí na dlouhé procházky.

Zdroj: instagram.com

Vondráčková prozradila, že jedinou radostí během karantény bylo zúčastnit se natáčení kalendáře. Tento projekt je jakýmsi experimentem převtělení našich hvězd, v jiných, zahraničních celebrit.

V kalendáři bude zpěvačka v podobě jedné ze svých oblíbených hereček Charlize Theron. Zpěvačku velmi zaujal herecký výkon a schopnost reinkarnace ve filmu Čertův právník. A pro kalendář bude ve snímku z filmu Sněhurka a lovec.

Zdroj: idnes.cz

Pro natáčení v kalendáři budou spolu s Lucií natáčet herec Jiří Dvořák a tanečnice Lenkou Nádvorkovou.

Zdroj: idnes.cz

Dvořáka zaujal snímek jednoho z hrdinů černobílého filmu. Herec přiznal, že tyto filmy si jen nedávno zamiloval a žertoval, že je to nejspíš kvůli věku. Se mu velmi líbí hra herců jako Adinu Mandlovou, Hugo Hasse a samozřejmě Oldřicha Nového.

Zdroj: idnes.cz

Během natáčení kalendáře se celý tým držel požadovaných norem pandemie, a od srpna pro tisk byla zakázána přítomnost. Škoda jen, že kvůli koronaviru byla dražba přesunuta na příští rok.

PSALI JSME: KUBIŠOVA ZTRATILA ČICH: VŠIMLA SI TO VEDLE WC

PŘIPOMÍNÁME: ZUZANA BUBLÍKOVÁ: „PSA NEMÁM, ALE PO DEVÁTÉ HO VENČÍM“

Share