Jak dopadl osud Giovanny Antonelliho a Murila Benicia z telenovely «Klon» a jak vypadá jejich 14letý syn

Premiéra několikadílného seriálu klon se odehrála před téměř dvěma desítkami let, ale lidový zájem o herce, kteří v seriálu ztvárnili hlavní role, zatím neutichá.

Diváci po celém světě se zajímají zejména o to, jak dopadl osud Giovanny Antonelliho a Murila Benicia a jak vypadají jejich děti!

Brazilská filmová herečka a modelka Giovanna Antonelliová, která hrála Judi v seriálu klon, na Instagram ukázala čtrnáctiletého syna Pietra. Chlapec se narodil v manželství s Murilou Beniciou, který se proslavil rolí Lucase.

Vztah mezi Giovannou Antonelliovou a Murilou Beniciou se během natáčení seriálu rozpadl. Své pocity však široké veřejnosti prozradily po oficiálním ukončení natáčení. Román dvou hvězd světového rozměru jen podnítil zájem veřejnosti o seriál a pocity zobrazené na obrazovce se začaly zdát realističtější.

Zdroj: hochu.ua

Po skončení práce v projektu pár oznámil oficiální manželství a v květnu 2005 se jim narodil syn Pietro. Krátce po narození chlapce se však herci rozešli a syn zůstal bydlet s matkou v Riu de Janeiro, ale hodně času tráví i s otcem.

Zdroj: hochu.ua

Giovanna Antonelliová na sociální síti občas ukazuje vyrůstajícího syna. Pietro tráví hodně času s přáteli a na cestách, rád surfuje a jezdí na skateboardu, miluje plážovou dovolenou.

Mnoho fanoušku jsou si jisti, že chlapec půjde ve stopách hvězdných rodičů a získá slávu ve filmech.

Pietro je velmi vázán na staršího bratra ze strany otce Antonia. Dvaadvacetiletý syn Murila Beniciu z prvního manželství už začal dělat filmovou kariéru. Není to tak dávno, co umělec a jeho otec spolu hráli v seriálu „Láska matky“.

Zdroj: hochu.ua

Share