Jak ženy každého znamení zvěrokruhu ukazují svou lásku

Tady je, jak různé znamení zvěrokruhu ukazují lásku …

Beran.

Zdroj: poshepky.com

Pro Berana je láska vždy na prvním místě. Rychle se zamilují, prostě mají bouři emocí. Jsou neuvěřitelně vášniví, ale nelíbí se jim, když je narušena jejich svoboda. Beran je nezávislý znak zvěrokruhu, tyto ženy se o sebe mohou postarat, ale někdy také chtějí ochranu a podporu. V dlouhodobém vztahu se stává opatrnějším, ale neztrácí své kouzlo.

A tyto ženy jsou někdy příliš hrdé.

Býk.

Zdroj: poshepky.com

Býk je klidná a praktická žena, která se stará o svou finanční situaci a celkovou pohodu rodiny. Nebudou uspořádat hněv na prázdném místě a nebudou žárlit na každého kolemjdoucího. Je pro každého lepší utéct, když však jí trpělivost skončí. Taková žena je vždy připravena podat ruku svému manželovi, nebojí se žádné práce, a to ani té, kde jsou placeny málo! Pro muže – to je skutečná podpora, která pomůže dosáhnout cílů.

Blíženec.

Zdroj: poshepky.com

Pro Blížence je těžké budovat vztahy, protože milují, když je vše snadné a jednoduché, bez zbytečných rozruchů a nepříjemných konfliktů. S Blíženci vždy zkusíte něco nového a zajímavého a vztah s nimi je zábavné dobrodružství. Nejvíc ze všeho se těmto ženám nelíbí pasivita jejího manžela a láska může přejít, když se Blíženci právě nudí.

Blíženci oceňují lásku a romantiku, ale zároveň začínají zlobit pokaždé, když si myslí, že jejich partner narušuje jejich svobodu. Pokud chcete tuto ženu rozveselit, jen jí upřímně ukažte svou lásku.

Rak.

Zdroj: poshepky.com

Žena Rak je pro muže skutečným komfortem a útulností. Je neuvěřitelně vášnivá a zároveň dobrá. Vždy je připravena uvařit něco lahodného a v těžkém okamžiku vás určitě podpoří. Ale vyžadují stejnou pozornost.

Když žena cítí, že její partner nemá nejlepší časy, udělá vše pro to, aby ho potěšila. A vyjádří neuvěřitelné množství slov povzbuzení a podpory. A nejdůležitější věcí je, že žena Rak je skutečným majitelem, takže je velmi žárlivá. Je lepší neuvádět důvody konfliktů, protože mohou být agresivními.

Lev.

Zdroj: poshepky.com

Ženy Lvi, stejně jako drahé kameny, potřebují lásku a respekt. Ve vztahu nebude Lev tolerovat kontrolu a bude vždy vyžadovat pozornost. Je třeba je pochválit. A Lvi rádi vzbuzují vášeň ve vztazích, někdy nejlepšími způsoby.

Panna.

Zdroj: poshepky.com

Panna v moderním světě je žena, která se může v jednom okamžiku vzdát všeho kvůli svému novému koníčku a zároveň se nestará o všechny komentáře, které budou kolem. Panny jsou zakořeněnými romantiky. Jakmile vám dá své srdce, bude to vaše navždy. Raději vyjadřují svou lásku hmotnými věcmi, jako jsou milostné dopisy nebo pečlivě vybraný dárek.

Váhy.

Zdroj: poshepky.com

Váhy jsou ženy, se kterými se můžete bavit celou noc. Mohou podporovat jakoukoli konverzaci. Ve vztahu je pro ně hlavní věc harmonie a rovnováha. Něžná a laskavá může ukázat ženskost a vášeň. Ve vztahu může být někdy sobecká, ale je to jen období, kdy musí učinit správné rozhodnutí.

A tyto ženy jsou velmi nerozhodné, takže potřebují partnera, který by je mohl něčím přimět.

Štír.

Zdroj: poshepky.com

Tyto ženy skrývají hlubokou a záhadnou krásu, kterou ocení jen nejchytřejší muž. Ženy jsou známé svými milostnými schopnostmi, ale nemají rádi náhodné věci. Chtějí se podělit o své malé žerty s perfektním partnerem. Tímto způsobem přistoupí k mnoha aspektům života. Pokud jde o studium nebo práci, jako ve vztahu, žena narozená pod tímto znamením nikdy nebude souhlasit s druhým místem.

Střelec.

Zdroj: poshepky.com

Střelci jsou velmi upřímná znamení. Říkají, co si myslí, takže člověk se vždy může spolehnout na poctivost. Také vždy pochopí, když je ostatní podvádějí. Tato znamení budou šťastná pouze vedle muže, který přijme jejich nezávislost.

Nechtějí se cítit jako doplněk k muži, pro ně je ideální vztah, když je žena na stejné úrovni jako muž. V lásce jsou tito lidé také mnohem romantičtější než obvykle.

Může uvnitř doslova plakat, když její láska skončí, ale nikdo kolem ní si toho nevšimne.

Kozoroh.

Zdroj: poshepky.com

Kozoroh vždy plánuje budoucnost předem a nebojí se tvrdé práce, ale pouze pokud tato práce poskytne materiální výhody. A jsou příliš vybíraví, takže někdy je pro ně ve vztahu obtížné.

Kozoroh bude očekávat to nejlepší a ona to od vás bude chtít okamžitě. Tyto dámy nejsou náchylné k lákavým letům. Mají silnou vůli a ve vztahu tvrdě pracují a ujišťují se, že jsou splněny potřeby partnera. Pokud ti řeknou, že tě milují, tak ať je to tak.

Vodnář.

Zdroj: poshepky.com

Vodnář – ženy, které se snadno zamilují, ale stále jsou idealisty, a jakmile v partnerovi uvidí, co se jim nelíbí, začnou pocity zmizet. Pro udržení vášně a lásky k Vodnáři by se člověk neměl bát experimentů. Vodnář si vybírá pouze sebevědomé muže, protože věří ve svou jedinečnost. Proto by jejich vyvolený neměl být jako všichni ostatní.

Pokud stále najdou svou pravou lásku, budou vždy věrni této osobě.

Ryby.

Zdroj: poshepky.com

Ryby jsou 100% ženy, do kostní dřeně. Oceňují, když jim člověk dává pocit bezpečí. Má tendenci se zamilovat do nesprávné osoby a často předkládá dramatické, romantické návrhy, i když jsou odmítnuty. Rybí je někdo, kdo se nebude stýkat s někým, kdo nebude schopen milovat ji.

Je těžké jim porozumět, protože často létají v oblacích. Ale to není nutné, jen milujte svou ženu.

Souhlasíte s tímto horoskopem?

Share