Jak žije 50letá žena poté, co její manžel navždy opustil

Chci vám říct příběh mé kamarádky, teď je jí 50 let a je vdovou. Ale šťastnou vdovou. Po takové události v životě lidé obvykle upadnou do zoufalství a deprese, myslí, že se život nemění k lepšímu. Ale ne pro moji kamarádku.

Zdroj: lyubopytno.fun

Ona a její manžel byli spolu 25 let, mají dvě děti, které již vyrostly a odešly z domova, aby si vytvořily rodiny. Připouští, že v době narození jejího druhého syna lásky mezi nimi nebylo, žili jako sousedi, i když zvenčí vypadali jako velmi milá rodina.

Jen předstírali, pro přátele a děti. Ale všechny ty roky neměli ani společné zájmy. Nechodili spolu ani do restaurací, ani do kina, dokonce spali nejčastěji odděleně.

Jejich každý den byl stejný: domov, práce, domov, spánek. Žádná překvapení a romantické večeře, které by nějak oživily vztah v manželství. Ale při návštěvě rodičů a přátel se objímali, mluvili a předstírali, že jsou spokojeni se svými životy.

Zdroj: lyubopytno.fun

Po smrti jejího manžela mohla moje přítelkyně konečně žít sama pro sebe, rozkvetla. Její život byl naplněn radostí a potěšením, přestože zůstala sama. Dokonce omládla, začala nosit světlé oblečení, chodit do restaurací, cestovat. Začala si tento život užívat naplno.

Muži od ní nemohou odtrhnout oči, neustále se navzájem poznávají, zvou na rande, daruji dárky, ale ona ještě není připravena na vážný vztah, nyní žije jen pro sebe a dělá vše, co si dříve nemohla dovolit.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

A proto začala jsem přemýšlet, proč si ženy v manželství nemohou užívat života tak jako ona? Proč nezačnout hned teď žít pro sebe, a ne pro svého manžela? Máme jen jeden život!

Psalш jsme: Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď: Jaké Vánoce budou v Česku. Bude na Nový rok sněžit

PSALI JSME: ŽENA SI VELMI PŘÁLA DCERU: NARODILO SE JI ALE DESET SYNŮ

PŘIPOMÍNÁME: BRITSKÁ ŽENA VE VĚKU OSMDESÁT LET SE PROVDALA ZA PĚTATŘICETILETÉHO EGYPŤANA A KONVERTOVALA K ISLÁMU

Share