Jakub Prachař spolu s Dianou Mórovou: během udílení cen OTO 2020 došlo i na dotyky

Rozvod modelky Agáty Prachařové a herce Jakuba Prachaře už je u konce. Poslední dny si oba strávili výborně. Agáta se svým novým partnerem nyní odpočívá u moře, Jakub Prachař byl mezitím se slovenskou herečkou Dianou Mórovou, kterou něžně se dotýkal.

Někteří lidé byli velmi překvapeni, že se Jakub Prachař dotýkal pozadí Diany Mórové. Pravděpodobně však má nyní morální právo, protože již brzy bude rozveden se svou stále ještě manželkou Agátou.

Zdroj: Martin Hykl, archiv

Herečka Diana Mórová je nyní oficiálně sama, ale vychovává ještě čtrnáctiletého syna Quida. Je jí už padesát, ale vypadá skvěle, možná by jí některé mladší ženy mohly i závidět.

Zdroj: Pluska.sk, Emil Vaško

Proto často nosí dost odvážné oblečení. Například při slavnostním předání cen OTO 2020 všechny velmi překvapila svými růžovými šaty.

Zdroj: Profimedia

Večerní šaty byly ve antickém stylu s velkým výstřihem a širokým pásem. Když se podíváte na její fotky v těch šatech, tak se nedá říct, že je jí už padesát let. Ten večer byla opravdová sexbomba.

Zdroj: Profimedia

„Nepřející lidé hejtují, i když jste oblečení v kalhotách. Ale v mém věku jsem si řekla – je mi to jedno. Pro mě je důležité, že se dobře cítím,“ řekla pro deník Nový Čas Diana Mórová.

Zdroj: Profimedia

Podle svých slov neudělala nic špatného, je to jen oblečení. Každý člověk si proto na to udělá názor sám. Na té akci byla spolu s Jakubem Prachařem a předala jednu cenu.

Zdroj: Profimedia

Údajně se Diana Mórová stala jednou z prvních příčin rodinné krize mezi Jakubem Prachařem a jeho manželkou Agátou. Tehdy se Agáta dozvěděla, že údajně její manžel strávil s herečkou noc v hotelu.

Zdroj: Pluska.sk, Lukáš Kimlička, Madam EVA

Tentokrát ale Jakub s Dianou vypadali velmi klidně a spokojeně. Společně pózovali pro fotografy a na některých fotkách je vidět, jak Jakub občas držel Dianu za zadeček. Ona ho také občas objímala.

Zdroj: Facebook

Zatím ale nelze říci nic víc o tom, jak se bude jejich komunikace dále vyvíjet. Počkáme na oficiální rozvod.

Share