Krásná dívka porodila africkému princi syna: Jak vypadají děti tohoto páru

Na obrazovkách se každou chvíli objevují filmy, ve kterých se hlavní hrdinka zamiluje do zámořského prince, a poté si spolu vytvoří štastnou rodinu.

Myslíte si, že k tomu dochází i v reálním životě? Pokud tomu nevěříte, měli byste si určitě přečíst tento příběh.

Zdroj:lyubopytno.fun

Je o krásné dívce z Iževsku, která se zamilovala do černocha. Mladý muž a dívka se brzy vzali a až po chvíli Natalya zjistila, že její partner pochází z královské rodiny.

Jacob a jeho budoucí manželka se dostali na stejnou ruskou univerzitu. Nedříve si jen povídali, ale pak začali chodit spolu. Jacob se odvážil a požádal rodiče své milované o souhlas s jejich manželstvím.

Zdroj:lyubopytno.fun

Zpočátku byli příbuzní dívky proti takovému manželství, ale poté, co se s Jacobem lépe seznámili, ho přijali do své rodiny.

Ten chlap si mohl vybudovat kariéru pouze doma, takže po svatbě se mladí lidé vrátili do Nigérie. Po stěhování do exotické zemi byla Natalia nějakou dobu velmi nervózní.

Zdroj:lyubopytno.fun

Zdálo se jí, že v nové zemi ji budou vnímat negativně. Její očekávání se ale nenaplnili. Rodiče milovaného se s dívkou vycházeli dobře již od prvního setkání. Ale i ostatní Nigerijci byli vůči Natalii velmi přátelští.

Zdroj:lyubopytno.fun

Po nějaké době Natalia otěhotněla. Mladí rodiče byli velmi šťastní. Netrpělivě očekávali, kdo se jim narodí, chlapeček, nebo holčička.

Zdroj:lyubopytno.fun

V jejich malé rodině se brzy objevilo krásné dítě, které pojmenovali Jago-Max. Po nějaké době Natalia také porodila dceru.

Zdroj:lyubopytno.fun

Dívka často sdílí své fotografie na sociálních sítích.

Zdroj:youtube.com

Má již více než dvě stě tisíc předplatitelů, kteří upřímně obdivují život ruské dívky a jejího zámořského prince.

Share