Jaroslav Foldyna odmítl souboj s Pavlem Novotným: „Box s koštětem se, bohužel, neuskuteční“, reagoval starosta pražských Řeporyjí

Možná mnozí očekávali a chtěli vidět boxerský souboj mezi dvěma českými politiky, ale bohužel to nebude. Jaroslav Foldyna se odmítl poprát s Pavlem Novotným. Podle něj by politika měla být politika, ne komedie.

Česká unie boxerů profesionálů oznámila, že tento dlouho očekávaný boj se konat nebude. Uvedla, že pořadatelé byli připraveni splnit řadu podmínek včetně velkých finančních požadavků.

Zdroj: MAFRA / Petr Topič

Pavel Novotný (ODS) s tímto soubojem souhlasil, ale Jaroslav Foldyna (SPD) to odmítl. Podle svých slov nechce dělat komedii a také má nyní hodně práce v souvislosti s místními volbami.

Zdroj: MAFRA / Michal Sváček

Pavel Novotný, když se dozvěděl tuto zprávu, se rozhodl zareagovat standardním způsobem.

„Box s koštětem se, bohužel, neuskuteční“ napsal na Twitteru starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný.

Zdroj: MAFRA

Podle svých slov pro to udělal maximum, stejně se snažil i promotér. Proto je mu velmi líto, že se nyní nekoná souboj s tím, kdo se s ním chtěl prát v éteru u Jaromíra Soukupa.

Zdroj: MAFRA / Ondřej Bičiště

Ale nebyl to konec. Starosta pražských Řeporyjí napsal na svém Twitteru další příspěvek, kde svého politického rivala označil za sraba.

Zdroj: ČTK

Jejich konflikt se stal velmi populární poté, co se tito dva politici setkali v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.

Zdroj: MAFRA / Petr Topič

Hlavním tématem pak byla diskuse příznivců a odpůrců Ruské federace. Pavel Novotný tehdy svého politického rivala označil za kolaboranta.

Zdroj: MAFRA / Jan Zátorský

Jaroslav Foldyna mu řekl, že je mezi nimi velmi malá vzdálenost. Starosta to označil za hrozbu a označil ho za koště.

„Ještě jednou mi řekneš koště, ty bulíku jeden, tak tady nechám zhasnout!“ odpověděl mu tehdy Jaroslav Foldyna.

Share