Jak jeden farmář dal za vyučenou nespolehlivého „recyklátora“, který neustále házel staré pneumatiky na pole farmaře v noci

Muž unavený z drzosti vypočítal porušovatele – a podařilo se mu pomstít! A stal se skutečným hrdinou zemědělců s podobnými problémy.

Zdroj: youtube.com

Stephen Baldwin, 56letý farmář, trpěl po mnoho let svévolností nespolehlivých recyklátorů pneumatik.

Jeho země v blízkosti Wigan, předměstí Liverpoolu (Anglie) je v řídce osídlené oblasti. To bylo dělali řidiči kamionů, kteří skládali ojeté pneumatiky v noci ma pole.

Zdroj: youtube.com

Nakonec se Stephenovi podařilo pomstít se těm, kdo zahazoval jeho zemi: poté, co vypátral jednoho z řidiců, hodil mu na zahradku před domem více než 400 pneumatik!

Podle Stephena Baldwina nespolehlivé recyklovatelé skládali pneumatiky na jeho zemi až 25krát ročně.

Zdroj: youtube.com

„Obděláváme půdu a oni kazí ji,“ říká Stephen. „Jsem z toho unavený.“

Po instalaci bezpečnostní kamery na jeho pozemku, Stephen byl schopen vystopovat dalšího porušitele, který přinesl více než 400 použitých pneumatik na jeho místo.

Zdroj: youtube.com

Stephenova dcera, Megan, zveřejnila fotografie pořízené z kamery na Facebooku a pomocí známých poznala muže, který přinesl pneumatiky. Ukázalo se, že je obyvatelem sousedního města Matthew Warral Parkin.

Baldwin požádal Parkina, aby sám a dobrovolně odstranil pneumatiky z jeho pozemku. Řidič slíbil to, ale uplynulo několik dní – a nikdo se neobjevil.

Zdroj: youtube.com

„Požádali jsme ho dvakrát, ale neudělal nic a nakonec přestal reagovat,“ řekla Megan Baldwin.

Nakonec se Stephenova trpělivost vyčerpala. S pomocí svých příbuzných naložil pneumatiky, které mu byly přivezeny, do kamionu, zavézl to k domu narušitele a vyhodil je na trávník.

„Přivézl 421 pneumatik – to je vše, co přinesl, ale jo, možná trochu víc,“ řekl Stephen poté, co se úhledná předzahrádka změnila na sklad pneumatik.

„Já jsem z nich unavený a chci, aby byly navždy opustili můj pozemek,“ řekl Stephen.

Zdroj: youtube.com

Po zveřejnění videa se Stephen Baldwin stal hrdinou zemědělců nejen v okolí Liverpoolu, ale v celé Anglii.

Stephen obdržel desítky komentářů od zemědělců, jejichž půda je také neustále vykládána ojetými pneumatikami. Dříve nevěděli, jak se s tím vypořádat, ale Stephen jim dal naději.

Sám Stephen nelituje, že se rozhodl pomstít narušitelovi.
Místní rada nyní vyšetřuje, co se stalo. Tresty za smetí na nepovoleném místě v Británii jsou poměrně vysoké.

Je teda otázkou to, kdo tady bude pokutovaný – zemědělec nebo jeho oběť, kdo jako první vyhodil odpadky na něčí pozemek? Počkáme se, jak se rozhodne místní úřad.

Share