Jednoho dne muž, který sám vychovává malého syna, najednou utekl z práce: když jeho kolegové zjistili důvod, učinili společné rozhodnutí pracovat přesčas

Když bylo 36letému svobodnému otci jménem Andreas řečeno, že jeho tříletý syn Julius má leukémii, země mu doslova vyklouzla z nohou. Stalo se, že to není poprvé, co v rodině Andrease Grafa zní tato strašlivá diagnóza. Andreasova 36letá žena bojovala s těžkými srdečními chorobami.

Proto když byla tříletému Juliusovi diagnostikována leukémie, cítil Andreas jen zoufalství a beznaděj. Chtěl jen být se svým synem a pomoct mu bojovat s nemocí. Ale byl tu jeden problém – Andreas využil všechny své volné dny. Andreas byl ve velmi obtížné situaci, když se jeho kolegové rozhodli udělat pro něj něco neuvěřitelného.

Zdroj: findimindi.ru

Na konci ledna 2017 se Andreas Graf z Frohnhausenu v Německu dozvěděl, že jeho tříletému Juliusovi byla diagnostikována leukémie. Po dlouhém pobytu v nemocnici a několika procedurách otec mohl vzít syna domů. Ale brzy Andreas čekal na další hroznou ránu.

Další tragédie…

Andreasova manželka zemřela. Navzdory tomu, že dlouho žila s vážným onemocněním srdce, nikdo neočekával, že brzy odejde. Andreasův stav v té době bylo velmi obtížné popsat – jeho žena právě zemřela a jeho malému synovi byla diagnostikována leukémie. A navíc, Andreas měl těžkou práci, která mu zabrala většinu času.

Zdroj: findimindi.ru

Naštěstí je v Seidelu, kde Andreas pracuje, mnoho laskavých a starostlivých lidí.

Kolegové věděli o nepříjemné situaci toho muže a jak málo času měl na svého syna, který potřeboval otce víc než kdy jindy. Všech 700 zaměstnanců společnosti tedy učinilo společné rozhodnutí: budou pracovat přesčas, aby mohl být Andreas se svým synem doma.

Celkově odpracovali 3 300 hodin přesčasů, což znamenalo, že Andreas nemusel pracovat déle než rok. Generální ředitel Andreas Ritzenhoff je hrdý na odhodlání svých lidí. „Je hezké sledovat, jak se váš tým shromažďuje, když nastanou potíže.“

Zdroj: findimindi.ru

„Někteří Andreasovi kolegové pro něj pracovali 30 hodin,“ řekl generální ředitel Seidel pro německé noviny Oberhessische Zeitung. Každý rok je ve Spojených státech diagnostikováno leukémie více než 170 000 lidí. Jedná se o nejčastější rakovinu u dětí a dospívajících. Existují dva typy leukémie: akutní lymfocytární leukémie (ALL) a akutní myeloidní leukémie (AML).

Naštěstí úmrtí na toto onemocnění v posledních letech poklesla. Podle St. Jude Children’s Research Hospital v Memphisu je míra přežití u obou forem rakoviny u dětí přibližně 90 a 70 procent.

Zdroj: findimindi.ru

Nyní Andreas může být neustále se svým dítětem a pomáhat mu v boji proti vážné nemoci. A my bychom chtěli popřát Juliusovi úplné uzdravení! A všem, všem, všem dětem na Zemi! Jsme si jisti, že se připojíte k našim přáním!

Share