Jordan Háj se vyjádříl k těhotenství Emmy Smetany: co řekl

Emma Smetana nepřestává fanoušky stresovat. Po příběhu s mladým Trojanem si fanoušci ještě neměli čas se probrat, a na ně čekal nový šok. Zprávou bylo možné těhotenství herečky a moderátorky.

Zdroj: fp.famousfix.com

Na fotografii, kterou Smetana sdílela na sociální síti Instagram, jsou tři lidé, to je ona sama, její dcera Lennon a Jordan Haj. Fanoušci ale byli překvapeni, jaký komentář Emma pod fotkou zanechala.

Zdroj: fp.famousfix.com

Ona napsala, že na snímku jsou prý čtyři lidé. Mnozí spekulovalo, že ona prostě tu čtvrtou osobu odstranila ze fotky. A jen poté fanoušci pochopili, že to znamenalo, že čtvrtý je v jejim břiše.

Emmy okamžitě doslova zasypali komentáře s gratulacemi a přáními zdravila a podobně. Fanoušci se zajímali, jestli je opravdu těhotná?

Zdroj: extra.cz

Emma to ale nijak nekomentovala a na otázky nereagovala. Ti, kteří nevěřili této zprávě, začali zasypávat Jordánovými otázkami na jeho Instagram. Ale ten také nic neodpověděl.

Zdroj: youtube.com

Teprve po několika dnech se na jeho profilu objevila stejná fotografie a podpis, že se opět stane otcem. Tentokrát už on byl zasypán laskavými slovy, přáními a gratulacemi.

PSALI JSME: ONLINE VÝUKA MŮŽE BÝT NEBEZPEČNÍ: PROČ LUCIE VONDRÁČKOVÁ JE PRO PREZENČNÍ VÝUKU

PŘIPOMÍNÁME: TEN KLUK MÁ PĚT CHŮVIČEK: ALE KDYŽ ZJISTILÍTE, KDO JSOU, NEBUDETE VĚŘÍT SVÝM OČÍM

Share