“Jsme úplně jiné”: Dvojčata Plíškovy řekly o svém vztahu s partnery

Známé české tenistky Kristýna a Karolína Píškovy jsou dvojčata. Jestli jich vnějšek je skoro stejný, charakter mají úplně jiný. Kvůli tomu se občas zvládnou pohádat.

Zdroj: blesk.cz

Jich neshody nikdy netrvají dlouho. “Nevydržíme se spolu vůbec nebavit,” řekla Karolina Plíšková. Její sestra Kristýna řekla, jaký mají vztah se svými partnery.

Zdroj: blesk.cz

“Moji sestra Kája je povahově jiná, má lepší vyřídilku. Mužů říct, že je taková splachovací. Vidím to pěkně v její vztahu, i když jsou s Michalem spolu delší dobu, než my s Dávidem,” řekla Kristýna, která je ve vztahu s fotbalistou Dávidem Hanckem.

Zdroj: blesk.cz

Kristýna také řekla, že Karolina je oproti ní víc v klidu, a také si nebere moc některé věci. “Jsi se vším rychle hotová. Kdežto já řeším, co partnerovi povím, aby se ho to nedotklo, aby se nenaštval. To máš úplně jinak hozený,” řekla Kristina své sestře.

Zdroj: blesk.cz

Karolina ve dnešní době je vdaná za sportovního redaktora a známého komentátora Michala Hrdličku, který teď jí děla manažera.

Zdroj: blesk.cz

Karolina je také jistá, že jsou s sestrou úplně jiné. “Myslím, že povahově jsme úplně jiné. Velké množství lidi bere nás jako jednu, ale je to velká chyba. Ve spoustě věci jsme úplně jiné, a také máme úplně jiné názory,” řekla Karolina.

Zdroj: blesk.cz

“Máme velké množství jiných názorů, které si aktivně vyměňujeme. Ale nemůžeme se pohádat, a dlouho se nebavit spolu, za deset minut máme všechno úplně v pohodě,” dodala Karolina.

Zdroj: blesk.cz

“Vždycky jedna z nás přijde s prosíkem,” dodala Kristýna.

Share