Karel Gott je součástí oltáře Milana Drobného: co zpěvak řekl o smíru a vztahu s Ivanou Gottovou

Český zpěvák Milan Drobný má doma speciální místo, které lze dokonce označit za oltář pro všechny, díky kterým zpěvák dosáhl svého úspěchu. Mezi všemi těmito lidmi je místo i pro kamaráda Karla Gotta. Ten také ovlivnil zpěváka.

Přestože vztah mezi Milanem Drobným a Karlem Gottem byl v posledních letech života Zlatého slavíka velmi napjatý, stále je pro něj místo v oltáři.

Zdroj: Blesk / Robert Klejch

Prvními třemi hlavními osobnostmi v oltáři zpěváka jsou Oldřich Nový, Karel Gott a Tom Jones. Bez nich si toto místo nedokáže představit.

Zdroj: archiv

Milan Drobný a Karel Gott se přátelili mnoho let, nicméně jedno vyjádření Drobného na adresu manželky Gotta jejich přátelství velmi poškodilo.

Zpěvák říká, že ještě než zemřel Zlatý slavík, usmířili se s Ivanou. Žádné další konflikty nevznikly.

Foto: D. Malík, D. Kundrát

Podle něj teď nemají důvod si volat, takže je mezi nimi klid. Přál by si, aby to tak pokračovalo dál. Vzpomíná také na to, že ještě než Karel Gott zemřel, stihli si promluvit a říct vše, o čem přemýšleli a odpustit si.

Foto: Martin Hykl

„S Karlem jsem se důstojně rozloučil. Věděl jsem, jak je na tom. Byl jsem u něj na snídani, což zorganizovala Ivana,“ řekl Milan Drobný pro Blesk.

Foto: D. Malík, D. Kundrát

Dodal, že původně plánoval věnovat svou knihu jen své manželce, ale pak tam přidal i věnování Karlovi.

Hudebník a zpěvák řekl, že Karel Gott je nyní v jiném světě spolu s mnoha dalšími dobrými lidmi. Doufá, že si i pro něj budou držet místo. Zatím má ale ještě další plány, které by se měly uskutečnit v tomto světě.

Zdroj: Blesk – Marek Pátek

Spolu se svou manželkou Danou jsou velcí milovníci cyklistiky a cestovatelé. Proto by rádi ještě navštívili různá zajímavá místa.

Foto: D. Černovský, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek

Milan Drobný letos oslaví 76. narozeniny. Poté chce začít plánovat koncert ke svým 77. narozeninám. Zatím je ale předčasné o tom mluvit.

Share