Keanu Reeves radikálně změnil image: herec se zbavil dlouhých vlasů a hustých vousů

Keanu Reeves, se k velkému překvapení fanoušků zbavil dlouhého účesu a hustých vousů. Nové fotky herce připomněly fanouškům jeho snímek z filmu Matrix.

Zdroj: joinfo.ua

Kanadský herec Keanu Reeves se dostal do čoček paparazzi a ohromil veřejnost svým novým vzhledem. Hvězda filmu Constantine měl dlouhé vlasy i vousy. Ale šel do zásadních změn kvůli natáčení v novém projektu.

Zdroj: instagramm.com

56letého herce chytili novináři před hotelem, kam Keanu odvezla jeho 47letá milenka Alexandra Grantová autem. Hvězda byla však těžko rozpoznatelná bez jeho bujných vlasů a vousu na obličeji.

V novém imagu Reeves připomněl fanouškům svou postavu Neo z filmu Matrix z roku 1999. Jak je známo, herec zopakuje kultovní roli ve čtvrtém dílu série, který se momentálně natáčel v Berlíně.

Zdroj: instagramm.com

Natáčení dlouho očekávaného filmu muselo být na dobu určitou zmrazeno kvůli vypuknutí pandemie koronaviru ve světě. Keanu se na hřiště vrátil v létě.

Podle herce se mu velmi líbil scénář a příběh napsaný Lanou Vachovskou. Také Reeves pootevřel závoj a naznačil, o čem bude film. Premiéra snímku je naplánována na 22. prosince 2021.

Zdroj: instagramm.com

Share