Aneta Krejčíková promluvila o domácím porodu: „Mě baví, když porodím miminko, zalezu si s ním do postele a jsme u sebe přitulení a kojím“

Nejen Kristýna Leichtová se rozhodla pro porod doma. Ještě v dubnu stejně učinila herečka Aneta Krejčíková a schytala za to pořádnou porci kritiky.

Nyní prozradila důvod, proč se tak rozhodla.

Zdroj: novinky.cz

Zdravotnici nedoporučují ženám rodit doma, ale je to čím dál tím více populární hlavně mezi celebritami. Aneta Krejčíková první dítě rodila v porodníci, ale dceru Antonii přivedla na svět doma.

Zdroj: express.cz

Herečka říká, že to neudělala kvůli koronavirové epidemii, ale byl to jeden z faktorů, proč rodila doma. Také dodala, že u porodu chtěla mít partnera a lidi, které jsou pro ni velmi blízcí.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Krejčíková chápe, že riskovala, ale je vděčná, že všechno dopadlo dobře. Aneta prý cítila, že to zvládne a její tělo vydrží.

Špatné zkušenosti s porodem v porodnici sice nemá, ale komplikace jí dělal přístup personálu už po porodu, když byla s dítětem na pokoji.

Zdroj: express.cz

„Mě baví, když porodím miminko, zalezu si s ním do postele a jsme u sebe přitulení a kojím. V porodnici vás nenechají“, Aneta Krejčíková tvrdí, že personál děla zbytečné komplikace a například nadává, když matka má dítě v posteli a kojí. Chce mít u toho klid.

Zdroj: idnes.cz

Herečka chce, aby ženy rodily v přirozeném prostředí, a proto je potřeba, aby porodnictví nebylo tolik komplikované.

Dle Krejčíkové se žena u toho má otevřít, ale v nemocnici je to naopak, žena se stáhne do sebe.

Zdroj: express.cz

Share