Lev nebo myš: Není to vůbec jednoduché, ale na obrázku je skrytý hlodavce

Toto dílo patří umělci Rene Milotovi. Tento slavný kanadský mistr získal popularitu díky neobvyklým ilustracím a realistickým obrazům. Většina obrázků vypadá zajímavě, ale za obvyklou prací se skrývá ještě něco navíc.

Zdroj: headinsider.net

Rene je mistrem dvojitých ilustrací. Na první pohled si na jeho obraze všimnete nějaký předmět. Ale pak se ukáže, že za obvyklou fasádou se skrývá něco víc. Je třeba se pouze podívat pozorněji.

Na tomto obraze s názve „Lev-Myš“ je přítomen nejen král zvířat, ale i malý hlodavec. Umělec ho skryl v hlavním obrázku. I když tvrdí, že je tam zašifrována myš, většina lidí však vnímá, že je to spíš veverka.

Je na vás, jak se rozhodnete, jestli je to myš nebo veverka, nejdříve ale musíte najít to skryté zvířátko! Ve skutečnosti je to docela jednoduché, pokud se můžete distancovat od obvyklých představ o obrazech!

Pokud se vám ale nepovedlo pochopit, kde je schovaný hlodavec, pak tady máte správnou odpověď. Stačí jen otočit obrázek tak, aby vše zapadlo do sebe!

Zdroj: headinsider.net

Jak rychle jste našli zvířátko? Nebo jste museli použit radu? Řekněte nám v komentářích svůj výsledek a pošlete odkaz svým přátelům, aby si také ověřili všímavost!

Share