„Bolest hlavy je u mě permanentní, čich kontroluju každý dvě hodiny“: Libor Bouček popsal, jak s manželkou bojují s koronavirem: Varoval ostatní, aby nemoc nepodceňovali

Od konce minulého týdne Libora Boučka trápila bolest hlavy a rýma. Nic si z toho nedělal, ale pak to doplnila horečka 38.4, takže běžel na rychlotest, který ukázal, že je pozitivní s manželkou Gabrielou.

Bouček poté vyzval lidí, aby byli opatrní a nepodceňovali onemocnění. „V podstatě každý večer usínáte s odhadem, jestli vám bude lépe nebo hůř,“ uvedl moderátor s tím, že pravidelně kontroluje čich a spí 16 hodin denně.

Zdroj: blesk.cz

Libor Bouček nechce, aby ho někdo litoval a myslí si, že je důležité ochránit rizikové skupiny a zabezpečit zdravotnické kapacity.

Odmítl také šířící se konspirace ohledně covid-19.

Teď moderátor přemýšlí, kde mohlo dojít k nakažení. Probral svůj každý krok několik dnů dozadu a netuší, kde se nakazil. „Ani na těch pár místech nebyli pozitivní,“ dodal.

Zdroj: blesk.cz

Nemocná je také i žena Boučka Gabriela. Libor říká, že teplotu nemá, takže zatím to zvládají.

Nyní pár doplňuje vitamíny a tekutiny. Občas si vezmou paralen, ale nejvíce spoléhají na optimismus.

Zdroj: blesk.cz

Nedávno Bouček dostal dvě bedny zeleniny, kterou mu nechali u dveří. „Jsou věci, které i skoro čtyřicátníka totálně rozsekaj. Děkuju, Vláďo!“ uvedl Libor.

Moderátora však zaráží lidská nezodpovědnost. Proto je podle něho dodržovat doporučení, která by měla před virem ochránit.

Zdroj: blesk.cz

V práci Libora Boučka zatím nahradí Soňa Porupková, která bude místo něho v ranním bloku na CNN.

Share