Lidé nerozumí, kdo je matkou těchto dětí: Jsme si jistí, že ani vy to neuhádnete

V moderním světě technologií a pokroku lze vyřešit téměř jakýkoli problém. Před půl stoletím se zdálo, že mnoho věcí je mimo dosah, jako z říše fantazie. Nejdůležitější je rozumně využívat privilegia naší doby a nepřehánět to.

Zdroj: findimindi.ru

Ebony a Denis, netradiční pár z USA, vždy chtěli mít děti. Fyziologicky v páru dvou žen nemůže otěhotnět.

Do roku 2011 se dívky ochotně rozloučily s myšlenkou vychovávat vlastní dítě. Ale řešení se našlo. A rodina se rozhodla využít služeb dárce. Dlouho hledat nemuseli.

Zdroj: findimindi.ru

I když Ebony má tmavou barvu pletí, budoucí matky se nestaraly o nalezení dárce tmavé pleti. A tak se stalo, že otcem nenarozeného dítěte se stal muž se světlou kůží. Ale dívka je jako matka: tmavá a s kudrnatými vlasy.

Zdroj: findimindi.ru

Zdroj: findimindi.ru

Když Eboney otěhotněla s jejich dcerou Olivií, dívky se rozhodly, že jméno biologického otce od dívky tajit nebudou. Pokud bude chtít, může se s ním seznámit.

Zdroj: findimindi.ru

Zdroj: findimindi.ru

O několik let později Eboney a Denis chtěli další dítě. Když měla Ebony pod srdcem Olivii, Denis se rozhodla, že další dítě bude mít ona.

Dárcem se stal tentýž člověk. Prvních šest pokusů o oplodnění embrya Denise bylo neúspěšných. Sedmý pokus se povedl.

Zdroj: findimindi.ru

Dne 31. března 2017 Denis porodila dvojčata – Jadena a Lucase.

Zdroj: findimindi.ru

Zdroj: findimindi.ru

Jaden a Lucas se narodili s blond a rovnými vlasy. A když chodí s celou rodinou, lidé si myslí, že Ebony není jejich matkou.

Zdroj: findimindi.ru

Rodina dvou maminek se stala populární v USA i díky svému kanálu na Youtube. Ve videu se Eben a Denis dělí o principy výchovy dětí v netradiční rodině. Také v záběru se velmi často objevují děti.

Dokonce mají rubriku „pohled dítěte“, jejíž hlavní hrdinkou je dcera Olivia. Vyjádří svůj názor na to či ono.

Zdroj: findimindi.ru

V životě jsou nestandardní situace. Někdy je pro naši představivost obtížné pochopit a přijmout nějaká fakta, ale to neovlivňuje jejich nepopiratelnost. Jak vidíte z tohoto příběhu, Eben a Denis jsou šťastní.

Vychovávají děti a snaží se nevěnovat pozornost názorům druhých.

Přejeme sílu a trpělivost mladým rodičům při výchově dětí.

Zdroj: findimindi.ru

Share