„Lidé, prosím vás, berte to s úplnou vážností“: Herec Kožka před svým odchodem natočil video a poslal vzkaz, ve kterém varuje před koronavirem

V pondělí do hereckého nebe odešel slovenský herec Štefan Kožka. Těsně před svou smrtí sdílel video, ve kterém řekl, že má koronavirus. Varoval před nemoci všechny Slováky a prosil je, aby onemocnění nepodceňovali. Píše o tom web echo24.cz.

Kožka natočil video u sebe doma v posteli, ve kterém řekl, že je ve špatném zdravotním stavu. „Ahojte, jsem Štefan, je mi 66 let a mám covid,“ prohlásil herec s tím, že nežertuje a cítí se velmi špatně.

Štefan Kožka / Zdroj: youtube.com

Umělec dodal, že během několika dní zažíval silné bolesti a modlil se, aby to skončilo. Předpokládal, že ho z tohoto svět Pan Bůh ještě nechce vzít, protože má jiné plány.

Kožka proto vyzval své spoluobčany, aby koronavirus nepodceňovali a o Vánocích byli velmi obezřetní a nechali se testovat před návštěvami svých blízkých. „Lidé, prosím vás, berte to s úplnou vážností. Už nevím, co mám říct, prosím vás o to,“ dodával Kožka.

Umělec zemřel v úterý, když mu bylo 66 let. Slovenská média uvádějí, že mrtvého herce našel jeho soused.

Štefan Kožka / Zdroj: youtube.com

Většinu své kariéry Štefan Kožka strávil v divadle Nová scéna, kde ztvárnil mnoho tragikomických roli. Objevil se také v televizi, kde si zahrál veterináře v seriálu Horní Dolní.

Štefan Kožka / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DO HERECKÉHO NEBE ODEŠEL SLAVNÝ HEREC ŠTEFAN KOŽKA: CO SE STALO

PŘIPOMÍNÁME: BOHUŠ MATUŠ VYSVĚTLIL VÝBĚR JMÉNA PRO SVOU NOVOROZENOU DCERKU: POJMENOVAL JI PO JEDNÉ ZNÁMÉ ZPĚVAČCE

Share