Lucie Bílá prozradila, jak nyní bojuje s koronavirem: „Ten syčák okolo mě jenom neprošel, ale taky mě pěkně čapnul,“ řekla zpěvačka

Lucie Bílá se rozhodla, že je čas se spojit se svými fanoušky, alespoň prostřednictvím videa na Instagramu. Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček prozradila, jak nyní bojuje s koronavirem.

Zpěvačka uvedla, že bude doma ještě do neděle, upozornila však, že není v karanténě, ale v izolaci. Bylo to její přiznání, s nímž začala svůj monolog.

Zdroj: Instagram

„Ten syčák okolo mě jenom neprošel, ale taky mě pěkně čapnul,“ přiznala Lucie Bílá. Ale naštěstí neměla s tímto virem žádnou děsivou zkušenost.

Zdroj: Instagram

Zpěvačka prozradila, že podle jejího pocitu to bylo jako nějaký druh chřipky. Na tuto nemoc je podle ní nutné si trochu zvyknout.

Zdroj: Instagram

Ale přitom podle jejích zkušeností na tom není nic hrozného. Lucie Bílá dodala, že už v pondělí bude zcela volná a očekává otevření svého divadla.

Zdroj: Instagram

Ale nejen Lucie Bílá mezi českými celebritami onemocněla koronavirem. Z vlastní zkušenosti tuto nemoc znají Ladislav Frej, Štefan Margita, Hana Zagorová, Lukáš Konečný Ivana Andrlová a Ladislav Vízek.

https://www.instagram.com/tv/CFPDtf3HMVF/?utm_source=ig_web_copy_link

Share