Lucie Borhyová a Rey Koranteng oslavují výročí: společně bok po boku už 21 let

Široko daleko známý moderátorský dvojici v České Republice oslavuje 21 let. Jedná se o pěknou Lucii Borhyovou (42) a Reyovi Korantengovi (46). Moderátoři letošním letem slaví už 21. výročí, co pracují společně bok po boku.

Zdroj: ahaonline.cz

Poprvé do moderátorských křesel spolu sedli již v roce 1999 na TV Nova. Došlo k tomu na začátku srpna, a přesně pátého srpna. Občane je sleduji na televizoru již dlouhé roky. A tím pádem Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou v ČR považováni za nejznámější moderátorskou dvojici.

Zdroj: ahaonline.cz

Zdroj: ahaonline.cz

Lucie Borhyová na Nově začala svou karieru jako jako pomocná redaktorka ve zpravodajství, poté už začala moderovat Televizní noviny ve věku jen 21 let.

Zdroj: ahaonline.cz

I když je mnozí považují za prvotřídní krasavice, s osobním životě štěstí na muže Borhyová nemá. Jediný muž ale ji objevuje dvě desítky let v živote, a to zrovna její kolega Rey Koranteng.

Pokud jde o Reyovi Korantengovi, tak ten svou televizní cestu začal jako rosnička od roku 1994, nadto tehdy moderoval předpověď počasí.

Zdroj: ahaonline.cz

K teto práci dostal zcela náhodně a o to se moc nedožadovat. Jeho vysílání Počasí zpozoroval tehdejší šéfredaktor Novy a z té doby stal hlasatelem počasí.

Tehdy si Koranteng ani nemohl představit, ze je to jeho nadání a z něj přes roky stane nejznámější moderátor zpráv spolu s Borhyovou.

Share