Lucie Vondráčková má novou lásku: Teď nespí sama a je milována navzájem

Po rozvodu už uplynulo dost času, ale zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková je stále sama. Doma ale rozhodně není sama a nejde o její syny. Nyní jich doma žije pět a žádali o to Matyáš a Adam. Kdo s nimi teď žije?

Je to už nějaký čas, co se zpěvačka Lucie Vondráčková rozvedla s hokejistou Tomášem Plekancem. V manželství žili osm let.

Zdroj: Instagram

Za tu dobu se jim narodili dva synové, starší osmiletý Matyáš a mladší pětiletý Adam. Lucie Vondráčková po rozvodu zůstává sama.

Zdroj: Instagram

Podle některých informací na internetu měla údajně krátký románek s Markem Peksou. Neexistují žádné přesné důkazy, ale i kdyby to bylo, je to již v minulosti.

„Kluci mě už dlouho přemlouvali“ napsala na svůj Facebookový profil Lucie Vondráčková.

Zdroj: Facebook

Zpěvačka se přesto rozhodla splnit přání svých dětí. Nyní mají Matyáš a Adam doma dvě kočky. Dlouho chtěli mít domácí mazlíčky.

Zdroj: Facebook

„Dvě naše nové kočičí lásky z útulku“ napsala Lucie Vondráčková ještě k několika fotkám s již jejich domácími mazlíčky.

Zdá se, že i sama zpěvačka byla ráda za nové členy rodiny. Zároveň ji kočky také milovaly, protože jim zachovala život.

Zdroj: Facebook

Různí lidé mají na tuto zpěvačku a herečku odlišný názor, nicméně je vidět, že má dobré srdce. Alespoň to, že si z útulku odvezla kočky, si zaslouží respekt.

Zdroj: archiv Sam Dolce

Při této příležitosti také řekla, že domov bez koček je jen domem. Její čin ocenili i další známí lidé.

Zdroj: Instagram

Schválili to například herec Jiří Ployhar a zpěvák Sámer Issa. To by se určitě líbilo i moderátorce Noře Fridrichové, která si vzala kočku před několika měsíci.

Share