Máma se bude vdávat v 73 roky, jak ji vysvětlit, že to není normální: Nikdy jsem si nemyslela, že bych se ptala radu, ale sama s tím nevyrovnám

Nikdy jsem si nemyslela, že bych se ptala radu, ale život se tak rozvíjí, že sama s tím nevyrovnám.

Zdroj: zamechatelno.fun

Moje matka v 73 roky se rozhodla vdát. Ano, je stále docela zajímavá a mladá žena, ale neznamená to, že potřebujete jít do matričního úřadu.

Nejsem vůbec proti její komunikaci s muži, jsem ráda, že žije plný život ve svém věku, a vypadá dobře a cítí se také.

Ale když mi máma vážně řekla o svatbě, ztratila jsem dar řeči. Nepamatuji si svého otce, opustil nás, když jsem byla velmi malá.

Máma se dvakrát oženila, její poslední manžel umřel před pěti lety. Po jeho smrti jsem chtěla vzít matku k sobě (žiji v jiném městě), ale ta kategorický odmítla moji nabídku.

Přesvědčila mě, že pro ni by bylo těžké se přestěhovat a rozloučit se s její kamarádkami. Líbí se jí trávit s nimi čas, chodit tancovat nebo na něco jiného.

Máma se rozhodla vdát v 73 letech s mužem, kterého potkala na tancích.

Je jí na sedm let mladší. Všechno by bylo dobře, ale nemá své vlastní bydlení, a to mě vážně znepokojuje.

Před tím, než poznal moji matku, bydlel se svou dcerou, která prý se snažila jeho zbavit.

Musíte pochopit, že nejsem vůbec proti jejich vztahu a upřímně mně děla štěstí, že matka někoho má, ale nechci, aby to docházelo k uzavření sňatku.

Máma nechce nic slyšet, je úplně zamilovaná a připravuje se ke svatbě. Jak ji od toho odradit, už jsem využila všechny argumenty?

Share