Manžel Dominiky Gottové Timo Tolkki prohlásil neuvěřitelné přiznání: „Mám pro vás oznámení. Po všech těch letech vám musím něco říct“

Známý finský hudebník Timo Tolkki je někdy na svém Facebooku velmi aktivní a komunikativní. Manžel Dominiky Gottové každý den zveřejňuje nějaké zajímavé fotky, nebo vypráví zajímavé příběhy, například o lekcích hraní na kytaru. Ale někdy může kytarista říct něco, co od něj nikdo nečeká. Na svém Facebooku například přiznal, že je homosexuál. Možná to byl vtip, nebo je to opravdu tak?

Bývalý kytarista skupiny Stratovarius a ještě manžel Dominiky Gottové se na svém Facebooku přiznal a prozradil své tajemství.

Zdroj: Blesk – Robert Klejch

„Mám pro vás oznámení. Po všech těch letech vám musím něco říct: Jsem gay,“ bylo napsáno na jeho stránce. Ale ten nápis byl ve španělštině.

Tento nápis se stal velmi populární, objevily se tisíce lajků a stovky komentářů. Sám Timo Tolkki se však k této záležitosti už více nevyjádřil.

Zdroj: archiv T. Tolkkiho, D. Gottové

Mnozí komentátoři ale nevěří, že je to pravda. Všichni si pamatují, kolik vztahů měl Timo Tolkki s různými ženami, o to víc měl manželství s Dominikou Gottovou trvající 20 let.

Jeho fanoušci se v komentářích začali ptát, kdo z jeho kamarádů mu vzal telefon a rozhodl se tak žertovat. Říkáli, že ho „pěkně vytrollili“.

Zdroj: Facebook

Všichni si mysleli, že je to vtip, protože Timo Tolkki téměř vždy píše své příspěvky v angličtině, velmi zřídka finštině, ale tento příspěvek byl napsán ve španělštině.

Zdroj: Facebook

Někteří lidé se s touto publikací jen zasmáli. No a ostatní lidé věří, že to byl další pokus, jak na sebe upoutat pozornost.

Timo Tolkki naposledy přiletěl do Prahy v červenci. Poté se opět vrátil do Mexika, kde žije ve městě Monterrey.

Zdroj: Blesk / David Kundrát / Czech News Center

Finský hudebník tam plánoval koupit dům, nicméně kvůli pandemii koronaviru přišel o část svého příjmu, tedy koncertů.

Zdroj: YouTube

Proto také hovořil, že by se chtěl přestěhovat do Česka. Byl by rád, kdyby se mu podařilo zlepšit vztah se svou manželkou Dominikou Gottovou.

Share