Manžel zakázal své ženě dělat make-up a měnit účes: Jak se změnila, když zůstala sama

Dnes je naší hrdinkou Charlotte Gutenberg.

Dlouho byla vdaná za konzervativního a přísného muže, který své ženě zakazoval i make-up. Ale jednoho dne manžel umřel a Charlotte se změnila k nepoznání.

Díky svým změnám se dostala do Guinnessovy knihy rekordů.

Zdroj: vse-pro.com

Zakazoval dělat make-up a měnit účes

Charlotte Gutenberg brzy se vdala. Ukázalo se, že její manžel byl konzervativní muž, který dodržoval přísné zásady. Navíc hodně žárlil.

Manžel zakazoval své ženě dělat make-up a měnit účes, ačkoli Charlotte snila o tom, že se změní. Všechny její žádosti však byly porušeny kategorickým „ne!“

„Požádala jsem ho, aby mi nechal udělat alespoň jedno tetování, – říká Charlotte. – Žádala jsem ho o povolení k ostříhání. Ale bylo to všechno marné “

Zdroj: vse-pro.com

Jak se Charlotte změnila

Když bylo Charlottě 53 let, její manžel onemocněl. Po dobu šesti měsíců bojoval s nemocí, ale nemohl vyhrát. Bohužel žena ovdověla.

Na jedné straně truchlila nad ztrátou. Na druhou stranu uvědomila, že teď může se vzat za sebe. A Charlotte začala své transformace.

První věc, kterou udělala, byl nový účes. Žena si obarvila vlasy a ostříhala je nakrátko. Zvládla umění líčení, ale to není vše.

Charlotte šla do tetovacího salónu a nechala si udělat první tetování. A záležitost nebyla omezena na jeden výkres.

„Pro mě jsou tetování uměním, – říká Charlotte. – Každá kresba má pro mě význam. Tohle je můj příběh.“

Zdroj: vse-pro.com

Dostala se do knihy rekordů

Charlotte se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší tetovaná žena. Odborníci odhadují, že 92 % jejího těla je nyní pokryto tetováním. Důchodkyně se nezastaví – plánuje si zakrýt ještě 5 % svého těla tetováním a ponechat jen čistou tvář.

Podle Charlotte strávila asi 1000 hodin v tetovacích salónech. To však pro ni není limit.

„Na hrudi a břiše je stále volné místo, – směje se žena. – Takže moje nové tetování je otázkou času.“

Zdroj: vse-pro.com

Nový manžel

Charlotte se také zlepšil osobní život. Znovu se vdala. Její manžel byl dalším držitelem Guinnessových rekordů. Její manžel Charles je nejstarší muž s největším počtem tetování.

Zdá se, že se žena dokázala poučit ze svého minulého manželství. Říká, že se svým současným manželem se cítí zcela svobodná. Nezakazuje své ženě experimentovat s jejím vzhledem, ale naopak ji ve všem podporuje.

Charlotte je šťastně vdaná a ani jednou nelitovala, že se jednou rozhodla změnit svůj vzhled. Přejeme této excentrické paní hodně úspěchů!

Zdroj: vse-pro.com

Share