Luxus za 11 milionů: Novomanželka ministra vnitra Jana Hamáčka má bohatý majetek

Jan Hamáček se nedávno oženil s Gabrielou Kloudovou. Jak se ukázalo, ministr vnitra je nyní oproti své nové manželce „chudý“. Nově založená rodina má nyní možnost vybrat si ze čtyř možností, kde přesně budou žít.

Gabriela Kloudová má dostatek majetku. Dlouhodobě spolupracuje s různými politickými stranami a poskytuje jim poradenské služby.

Zdroj: Facebook Jana Hamáčka

To jí umožnilo vydělat dostatek peněz na nákup několika nemovitostí. V katastru je evidováno, že má v majetku dva domy a dva byty.

Zdroj: Facebook Jana Hamáčka

Oba byty jsou v Praze a pravděpodobně jsou využívány k pronájmu. Pokud ano, v takovém případě by pár mohl žít v některém ze dvou domů.

Zdroj: eXtra.cz

Vzhledem k tomu, že ministr vnitra je chráněná osoba a kvůli jeho bezpečnosti nebudeme uvádět žádné konkrétní adresy a části města.

Zdroj: Facebook Jana Hamáčka

Gabriela Kloudová má v hlavním městě ještě půlku dvojdomku. Tento dům sice není příliš luxusní, ale pro ministra by bylo výhodné zde bydlet, protože by měl blízko k práci.

Zdroj: Blesk / Jakub Poláček

Je tu ještě čtvrtá varianta, a to luxusní dům v obci, asi 20 kilometrů od české metropole. U tohoto domu je pozemek o rozloze 900 metrů čtverečních.

Zdroj: Facebook Gabriely Kloudové

Vedle domu je mnoho vysokých stromů a krytý bazén. I když se nedaleko tohoto domu nachází vrakoviště, v blízkosti samotného domu je poměrně klid a pohoda.

Zdroj: eXtra.cz

Je známo, že tento dům paní Gabriela Kloudová koupila před dvěma lety za téměř 11 milionů korun. Téměř sedm milionů zaplatila ze svých úspor, zbylé čtyři miliony byly z hypotéky.

Zdroj: Profimedia

Ministr vnitra Jan Hamáček má majetkovou situaci mnohem horší než jeho manželka. Je jedním z majitelů bytu v Mladé Boleslavi.

Zdroj: reprofoto Google Mapy / Street View

Druhou majitelkou bytu je jeho bývalá manželka. Ve stejném bytě žijí i jejich děti. Kromě toho má ještě část chalupy. Zdá se, že exmanželé zatím majetek nerozdělovali.

Share