Marek Ztracený se pochlubil novým přírůstkem do rodiny: za svůj čin získal od fanoušku mnoho kladných komentářů

Miroslav Slodičák, kterého známe jako zpěváka Marka Ztraceného má srdce na správném místě. Nyní se totiž pochlubil dalším členem rodiny a nejedná se o další dítě.

Rodina má nyní domácího mazlíčka. Zpěvák pomohl svým rodičům vzít pejska z útulku. Prozradil to na svých sociálních sítích.

Zdroj: blesk.cz

Ztracený napsal, že se dlouho rozhodovalo, jestli si pejska rodiče mají pořídit. Také přemýšleli, jestli si vezmou štěně nebo adoptují již dospělého jedince z útulku.

Nakonec zvolili druhou variantu. Zpěvák dodal, že na to měl velký vliv film Gump – pes, který naučil lidi žít.

Zdroj: blesk.cz

Marek Ztracený je autorem ústřední písničky k tomuto filmu, který ukazuje život psího bezdomovce.

„Celej ten příběh Gumpa mě hodně vzal,“ říká zpěvák a dodává, že běžel to říct rodině. Z útulku dostali 3 fotky a zastavili se hned na tom prvním kandidátovi.

Zdroj: blesk.cz

Byla to prý láska na první pohled. Pejsek díky barvě srsti dostal jméno Snížek. Ztracený říká, že Snížek je velmi chytrý, čistotný a vychovaný.

Zdroj: blesk.cz

Nyní se doma máma s tatínkem jen hádají, kdo si pejska vezme se sebou do práce. Tento čin získal velký obdiv u fanoušků zpěváka.

Zdroj: blesk.cz

„Nebudu si hrát na drsňáka… Žeru ho a on mě naštěstí zatím jen olizuje,“ s humorem uvedl Marek Ztracený, který byl před časem kritizován za koncert ve Dvoře Králové, kvůli velké tlačenici. Navíc se lidé nechránili rouškami.

Zpěvák však zde pouze vystupoval a nebyl organizátorem, proto nemohl do toho zasáhnout.

Zdroj: ireporter.cz

Share