Maroše Kramára postihl velký trapas: „Ve kterém vesmíru je normální se takto chovat“, řekla novinářka Zuzana Kovačič Hanzelová

Slovenský herec a moderátor Maroš Kramár je jedním z členů poroty show Inkognito na slovenské televizi JOJ. Nedávno bylo zveřejněno video, jak se všichni připravovali na natáčení pořadu. V tomto videu někteří lidé uviděli, jak Maroš Kramár pohladil prstem maskérku na pozadí. Někteří lidé už herce obvinili ze sexuálního obtěžování.

Herce tak začala kritizovat Zuzana Kovačič Hanzelová, novinářka Deníku SME. Dlouhodobě hájí práva na rovnoprávnost žen.

Zdroj: MAFRA / Anna Vavríková

Oběť sexuálního obtěžování Katerína Danová napsala příspěvek na Facebook, který uviděla novinářka.

„Ve kterém vesmíru je normální se takto chovat, prosím vás?“ řekla Zuzana Kovačič Hanzelová k příspěvku na Facebooku.

Zdroj: FTV Prima

Připomněla herci, že už nejsou devadesátá léta, a tak se chová nepřípustně. Také ona předpokládala, že během natáčení a během střihu nikdo se nikdo neodvážil říct herci o jeho chování.

„Já se nemám za co omlouvat. Nejsem pro obtěžování. Proti obtěžování bojuji dlouhá léta“ odpověděl Maroš Kramár.

Zdroj: TVNOVINY.sk

Herec vysvětlil, že pro něj je člověk především člověk a chce, aby muži i ženy dostávali stejné platy a měli stejná práva. Podporuje to už několik desítek let.

Herec dodal, že ho nezajímají uražené ženy, které jsou nespokojené s tím, že se jich nikdo nedotýká. On sám ale bude i nadále zastávat názor, že ženy a muži by měli mít stejná práva.

Zdroj: iDNES.cz

Mluvčí televize JOJ Katarína Gajdošíková se ale omluvila všem, které toto video urazilo. Ujistila, že v tomto pořadu nikdo neubližuje ženy.

Údajnou obětí je Martina Glaserová maskérka Martina Glaser. Tuto situaci komentovala pro TV JOJ.

Zdroj: MAFRA / Michal Šula

Řekla, že ráda pracuje na této show. Při přípravě na natáčení a při natáčení se vždycky baví, hodně vtipkují a všichni se chovají jako přátelé.

„Nechci tím teď znevažovat otázku diskriminace, ale myslím si, že celá situace je zbytečně nafouklá“ dodala Martina Glaser.

Share