Matka si z porodnice odvezla jen syna, dceru nechala v porodnici: Proč to udělala

Káťa se nelišila od ostatních nastávajících maminek. I ona trpělivě čekala a trápila se, kladla lékařům spoustu otázek. Do porodnice přijela s předstihem, protože čekala dvojčata.

Zdroj: pinterest.com

Kontrakce u ní začaly v noci, zvedla na nohy celou porodnici. Kolem sedmé hodiny ráno přišel na svět chlapec a v půl osmé i holčička.

Děti se narodily zdravé, ale jediné, co bylo velmi patrné, velké tmavé mateřské znaménko u holčičky.

Zdroj: pinterest.com

Nejprve matka vzala novorozenou dceru na rukojeti, rychle se na ni podívala a okamžitě ji předala lékařům. Další vzala syna, pozorně se podívala a pevně ho objala.

Před ženou lékaři neřekli ani slovo, jen se rozhlédli, nerozuměli jejímu chování. Ráno oni slyšeli úžasnou zprávu – Káťa napsala odmítnutí novorozené dcery:

„Nemůžu je mít dva, protože nás opustil otec. Co mám s tou holkou dělat? Všechny děti na ni budou ukazovat prstem a nadávat.“ takto komentovala svůj čín Káťa.

Zdroj: pinterest.com

Nikdo tomu nemohl uvěřit. Lékaři a sestřičky okamžitě začali vysvětlovat, že mateřská znaménka se nyní snadno odstraňují bez větších komplikací, ale vše bylo marné. Myslíme si, že skvrna se stala ideálním důvodem, proč se vzdát jednoho z dětí.

O několik dní později přišel do nemocnice bratr Káti se svou přítelkyní. Dozvěděli se o situaci a nemohli zůstat stranou.

Bylo rozhodnuto, že holčičku vyzvednu. Samozřejmě, že adopční procedura trvala asi měsíc, ale chlapec to zvládl a dívka odešla do své nové rodiny.

Zdroj: pinterest.com

Jak hodnotíte Katiin čin?

Share