Milan Kňažko vyjádřil svůj názor o covidu-19: “Já v životě nepodléhám takovýmto stavům“

Herec Milan Kňažko trpěl koronavirovým onemocněním. Tehdejší politik se odhodlal k popisu průběhu covidu-19. Pocity postupu nemoce u něj popsal jako potápění. Zažil dokonce i noční můry.

Zdroj: Dnes24.sk

I když Milan byl propuštěn domů z nemocnice před týdnem, cítí se ještě slabě. Prý zatím nedokáže náležitě mluvit, má k tomu ještě pneumonii.

Zdroj: Denník N

Slovenskému zdroju Aktuality.sk oznámil, že spoléhal na dostatek protilátek ve svém těle. Má podezření, že ho virus chytil v divadle při hře Gin Game, kde hráli s Jiřinou Bohdalovou, a neměli na sobě roušky.

Zdroj: FinReport.sk

Za několik dní mu začalo škrábat v krku, pak přišli horečky, a byl pozitivní test. Manželka ho odvezla do nemocnice, kde se léčil 11 dní.

Zdroj: Nový Čas

Kromě toho ztratil chuť a čich, a potýkal se s depresemi. Řekl: “Já v životě nepodléhám takovýmto stavům, ale chvílemi jsem měl divné pocity. Kromě toho to bylo spojeno s hororovými sny, což já také nemívám…“

Zdroj: Týžden

Herec vyjádřil poděkování na sociálních sítích všem lékařům a napsal, že nepřeje prodělat koronavirem nikomu, není to totiž obyčejná chřipka.

Zdroj: Slovakregion

Herec ostré odporoval tomu, že nešíří žádnou paniku na sociálních sítích. Ale chtěl poznamenat, že ta situace je velmi vážná a není žádná konspirace.

Zdroj: REFRESHER

Někteří lékaři se domnívají, že prodělání covidu-19 mění plíce a srdce člověka.

Share