Miroslav Kalousek se rozhodl popít a posedět v hospodě: uviděli ho novináři, ale bývalý ministr financí se brání, že není Roman Prymula

Nedávno poslanec Miroslav Kalousek kritizoval bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymulu za noční schůzku v restauraci na Vyšehradě. Netrvalo však dlouho, než novináři spatřili v hospodě i jeho. Bývalý ministr financí se brání.

Novináři Radiožurnálu v úterý uviděli Miroslava Kalouska v hospodě Hlučná Samota. Tato hospoda se nachází na Vinohradech.

Zdroj: Novinky

Podle zpráv těchto novinářů tam bývalý ministr financí strávil asi 40 minut. Tato hospoda může nyní fungovat pouze přes výdejní okénko, ale poslanec vešel dovnitř.

Ředitel restaurace řekl, že bývalého ministra osobně zná, a tak mu nabídl pivo. Teď si uvědomuje, že udělal chybu a přiznává to.

Zdroj: ČTK

„U toho stolu, když jsem byl u okna a čekal jsem na to jídlo, jsem vypil jedno pivo,“ vysvětlil tuto situaci Miroslav Kalousek.

Uvedl také, že Romana Prymulu kritizoval za to, že byl v restauraci v době, kdy už mělo být zavřeno výdejní okénko. Poslanec se domnívá, že neudělal nic strašného.

Zdroj: MAFRA

Pro TV Nova Miroslav Kalousek řekl, že majitel restaurace je jeho kamarád a že když byl uvnitř, tak tam byl sám a nikoho neohrozil.

Bývalý ministr financí považuje za nesprávné srovnávat jeho případ s případem Romana Prymuly. Hospoda v té době fungovala a jen šel na pivo, načež odešel.

Ale o něco později na svém Twitteru politik napsal, že si uvědomuje, že udělal chybu. Rozhodl se proto darovat 10 tisíc korun na dobročinné účely spojené s koronavirem.

Vypadá to velmi zábavně, protože to byl právě Miroslav Kalousek, kdo nemilosrdně kritizoval bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymulu.

Zdroj: DVTV

„Úřední schůzky probíhají v kancelářích, oba pánové je mají k dispozici 24 hodin denně. Byli si dát do nosu a puberťácké výmluvy nedůvěru jenom zvyšují,“ řekl Miroslav Kalousek na Twitteru.

Share