Monika Babišová prozradila, jak nyní žije premiérova rodina: „Uklízím sama celý dům a je to docela náročné, i fyzicky“

Manželka premiéra Andreje Babiše Monika Babišová se pravidelně účastní potravinové sbírky. V posledních letech byla ambasadorkou a běžnou klientkou. Letos se rozhodla manželka premiéra přijít na Sbírku potravin také. Monika Babišová prozradila, jak nyní žije premiérova rodina. Informoval o tom portál AHA!

Monika Babišová přiznala, že pro její rodinu je to také psychicky náročné, zejména pro její děti. Podle ní Andrej Babiš i když je doma, moc času tam netráví.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Manželka předsedy vlády uvedla, že v tomto období jsou v jejich rodině stejné problémy jako v mnoha jiných rodinách, především jde o sociální izolaci.

Zvláště to mělo vliv na jejího syna. Podle ní se rozhodl pomáhat jiným lidem, proto šel na městský úřad v Průhonicích. Navrhl, že by mohl kupovat jídlo pro seniory a rozvážet je.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Proto požádal, že pokud bude potřeba udělat nějakou podobnou práci, tak je ochoten pomoci. Maminka je na svého syna pyšná, že se rozhodl tak učinit.

Monika Babišová byla ještě víc příjemně překvapená, když její syn druhý den poté tam opravdu zašel.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Osobně pro ni nyní nejvíce chybí lidé, se kterými se nevídá, ale se kterými je zvyklá komunikovat. Život pokračuje, manželka premiéra vaří jídlo, uklízí doma, ale i tak život není jako dřív.

„Ano, paní uklízečku jsme nechala doma. Já ji i nadále platím, ale aby něco někde nechytla, třeba v MHD, tak uklízím sama celý dům. A řeknu, je to docela náročné, i fyzicky,“ vysvětlila Monika Babišová.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Ale přiznává, že je to přece trochu fyzicky náročné. Kromě toho má dost práce v nadaci. Když v naší zemi začala epidemie koronaviru, jejich nadace dostala víc prácí.

Monika Babišová vysvětlila, že nyní pomáhají mnohým, aby nezůstali na ulici, například někomu pomohou zaplatit nájem bytu, nebo kupují vše potřebné pro domovy důchodců.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Pomáhají i dětem z azylových domů. To znamená, že reagují na situaci a pomáhají, komu mohou pomoci, například naposledy si koupili notebooky na charitu.

PSALI JSME: „MATKA ŘÍKÁ, ŽE VYPADÁM JAKO FRANCOUZSKÁ HEREČKA“: AGÁTA HANYCHOVÁ SE ROZHODLA PRO ZMĚNU VZHLEDU A JAKÝ SI PŘEJE VÝSLEDEK

PŘIPOMÍNÁME: „ABYCHOM MOHLI STRÁVIT PĚKNÉ VÁNOCE“: NĚMECKO PATRNĚ PRODLOUŽÍ KARANTÉNU KVŮLI KORONAVIRU

Share