Monika Bagárová ukázala po porodu všem svou štíhlou postavu: Už klidně může nosit krátké šaty, i když porodila teprve před dvěma týdny

O něco více než před dvěma týdny porodila mladá zpěvačka Monika Bagárová svého prvního potomka. Teď si užívá mateřství a stará se o dceru Rumii. Mnozí si však mohli všimnout, že téměř nepřibrala kila navíc. A ještě více byli všichni překvapeni, když uviděli svou oblíbenou zpěvačku v krátkých šatech, kde bylo vidět, že její nohy již nejsou oteklé.

 

Nyní je Monika Bagárová převážně doma, užívá si mateřství a stará se o svého kojence.

 

Zdroj: Instagram

 

Zdá se, že je nyní velmi šťastná a plně se vyrovnává se svými povinnostmi, navíc jí pomáhá její partner zápasník MMA Machmud Muradov.

 

Zdroj: Instagram

 

Díky tomu teď vypadá skvěle. Navzdory svým povinnostem vůči dítěti má stále čas pro sebe, aby vypadala dobře a byla aktivní na sociálních sítích.

 

Zdroj: Instagram

 

Tentokrát se rozhodla zvednout úroveň. Zpěvačka ukázala svým fanouškům štíhlé nohy, i když to je jen dva týdny po porodu.

 

Autor: Kateřina Nováková

 

Už není otok a teď vypadá super. Ještě před porodem si ale trochu stěžovala na oteklé nohy.

 

Když zveřejnila fotografii v růžových šatech, mnozí její fanoušci byli prostě nadšeni. Byli příjemně překvapeni, že je možné krátce po porodu vypadat tak štíhle.

 

Autor: Kateřina Nováková

 

„Jak může mít někdo dva týdny po porodu takovou postavu? Moc ti to sluší!“ napsala jedna fanynka v komentářích.

 

Jiní jen vyjádřili svůj údiv a obdiv k Monice Bagárové, že tak může vypadat. Vždyť především každého překvapí velmi krátká doba, pouhé dva týdny po porodu.

 

Zdroj: Instagram

 

Mnoho dívek by chtělo mít podobnou postavu jako má zpěvačka. Ale zůstává zde mnoho otázek.

 

Drží dietu, nebo trénuje, nebo je to všechno díky unikátní genetice? Její tajemství zatím neznáme.

Share