„Doufám, že se nestaneme zemí bezdomovců“: Monika Binias je nespokojená s tím, že novým ministrem zdravotnictví se stal Roman Prymula

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch v pondělí uvedl, že rezignuje z funkce. Předseda vlády Andrej Babiš poté oznámil, že novým ministrem zdravotnictví bude Roman Prymula. Tato zpráva šokovala některé občany. Například Monika Binias se k tomu vyjádřila na svých sociálních sítích, kritizovala nového ministra.

„Bože chraň. Doufám, že se po jeho restrikcích nestaneme zemí bezdomovců, nezaměstnaných a naprosto duševně odrovnaných lidí,“ reagovala Monika Binias na svych sociálních sítích na nového ministra zdravotnictví.

Zdroj: Instagram

Adam Vojtěch se rozhodl podat demisi v pondělí. Ve stejný den jmenoval premiér Andrej Babiš jméno nového ministra zdravotnictví.

Zdroj: Instagram

Monice Binias se tato zpráva rozhodně nelíbila, začala kritizovat Romana Prymulu ve funkci ministra zdravotnictví. Nebyla jediná, kdo to dělal.

Zdroj: Profimedia.cz

Například jedna žena v komentářích pod jejím příspěvkem napsala, že nyní přijde konec střední vrstvy v našem státě.

Monika Binias už dříve uvedla pro eXtra.cz, že česká vláda v době epidemie koronaviru je zcela zmatená. Podle ní se rozhodovalo z extrému do extrému.

Zdroj: Instagram

To znamená, že nejprve vláda něco zakáže, pak to povolí, pak zase zakáže atd. Kvůli tomu podle ní v Česku vznikl chaos.

Zdroj: Instagram

Maminka Ornelly Koktové a Charlotty Štikové uvédla jako příklad Německo, prý je tam pořádek. Řekla, že pokud politici v Německu něco říkají, tak to platí.

Podle ní zastavit ekonomiku a vůbec celý svět nebylo příliš rozumné.

Zdroj: ČTK / Deml Ondřej

Podobné myšlenky už vyslovuje mnoho lidí, nelíbí se jim, co se kolem nich děje. Pro mnoho lidí už život nikdy nebude takový jako dříve.

Share