Muž ležel na gauči, když mu najednou na hlavu spadlo kotě. Ale žádného mazlíčka muž doma nemá, ukázalo se, že teto zvíře vůbec není kočka

Muž ležel na gauči, když mu najednou na hlavu spadlo kotě. Ale žádného mazlíčka muž nemá, ukázalo se teto zvíře vůbec není kočka.

Zdroj:youtube.com

Mladý muž jménem Rian Nissen se fotografii věnuje již několik let. Nedávno odletěl do Afriky a usadil se v jednom levnějším domě, kde fotografoval exotická zvířata.

Zdroj:youtube.com

Na muže však čekala překvapení nejen na otevřené savaně, ale také doma, přímo na gauči. Rian se po večeři rozhodl udělat něco na svém notebooku a posadil se na gauč.

Zdroj:youtube.com

Po chvíli uslyšel na střeše šustění a o chvíli později zvuk padajícího předmětu přímo v několika centimetrech od jeho hlavy.

Muž byl v šoku a okamžitě začal zkoumat neznámé zvíře. Nejprve si fotograf myslel, že jde o kočku, ale v jeho okolí nnikdy neviděl žádné domácí kočky.

Zdroj:youtube.com

Pak se podíval blíže, nebál se vzít dítě a byl ohromen, bylo to skutečné galago z rodiny primátů.

Galago byl v šoku, stejně jako muž. Naštěstí gauč byl měkký a primát se nezranil. Rian ho vzhlédl a zjistil, že matka dítěte běhá ze strany na stranu.

Zdroj:youtube.com

Fotograf položil mládě na stůl a sám trochu odešel. Matka šla na stůl, vzala dítě a odnesla pryč.

Share