Muž nechápal, proč jeho přátelé mu přestali volat: pak uviděl své místo posledního odpočinku a nevěřil vlastním očím

Žádný mysticismus, jen pomsta bývalé ženy. Starší Skot nevěděl, proč lidé mu nevolali, a pak uviděl jeho jméno na náhrobku na místním hřbitově a to vše udělala jeho bývalá. Ani 26 let strávených odděleně nemohlo ženskou vášeň ochladit a ona „pohřbila“ svého manžela naživu. Nikdo nebyl opravdu zraněn, ale tento příběh znovu dokazuje, že bývali jsou nebezpečné.

Zdroj: ukr.media

Alan Hattel, 75letý obyvatel ve skotském Forfaru, se ocitl v sociální izolaci a nerozuměl proč. Mužovi přestali volat a psát přátele a rozrušilo ho to:
„Lidé si myslí, že jsem mrtvý. Můj telefon za tři nebo čtyři měsíce nezazvonil. Jsem zmatený, ale teď vím, proč mě lidé nevolají.“

Ukázalo se, že to nebyla hádka nebo urážka, ale pomník, který Alanovi přátelé viděli na místním hřbitově.

Zdroj: ukr.media

Na náhrobku jsou dvě jména a druhé patří Alanině bývalé manželce Berthě. Ukázalo se, že žena koupila pozemek na hřbitově nejen pro sebe. Bertha, která nechtěla být pohřbena sama, chtěla ležet v zemi vedle svého manžela, i když bývalého. Tak nařídila, aby jeho jméno bylo napsáno na náhrobku.

Alanovi se však tato perspektiva nelíbila:
„Nikdy jsem neřekl, že chci být pohřben vedle své bývalé manželky. Rozvedli jsme se před 26 lety a mezi námi nebylo nepřátelství a já se to snažím všechno přijmout.“

Zdroj: ukr.media

Ukazuje se, že měl další posmrtné plány: „Nikdy jsem nechtěl být pohřben, plánoval jsem kremaci.“

Muž řekl, jak se cítí o situaci jako celku, a jeho klidu lze závidět:
„Zjistit, že na hřbitově máte náhrobní kámen, když jste stále naživu, není to, co se vám každý den stane,“ říká Alan.

Zdroj: ukr.media

Muž již požádal okresní radu, aby problém vyřešila. Mezitím plánuje jednoduše hodit přikrývku přes náhrobek, aby lidé, kteří viděli jeho jméno na náhrobku, nepřecházeli k spěšným závěrům.

Nyní bude muset muž zavolat všem svým přátelům a známým, aby věděli, že je naživu a ještě neplánuje zemřít. Bertha si vybrala sofistikovanou taktiku, aby připomenout svoje urážky i po jeho smrti.

Share