Tento muž opustil rodinu a prostě zmizel: Po 23 letech se našel a pověděl co se mu stalo

Muž zmizel z domu a manželka celou to dobu truchlila v domnění, že se stalo něco špatného.

Zdroj: youtube.com

10. února 1993 muž zavolal a oznámil, že se necítí dobře, a po tom rozhovoru jeho žena už ho neviděla: muž zmizel a nechal doma všechny osobní věci včetně pasu a zubního kartáčku .

Jeho auto policie objevila na letišti, ale informace o pasažérovi jménem Richard Hoogland nebyla v žádné letecké společnosti.

Zdroj: youtube.com

Jejich synům tehdy bylo 6 a 9 let. Žen sama dokázala zaplatit náklady na dům a rodinné vozy. Po deseti letech byl Richard Hogland oficiálně prohlášen za mrtvého. Linda se znovu vdala.

Zdroj: youtube.com

Jak se později zjistilo, celou tu dobu žil Richard Hogland na Floridě pod jménem Terry Simanski (muž s takovým jménem byl zavražděn v roce 1991). Vzal si ženu jménem Mary a dokonce se jim narodilo dítě.

Zdroj: youtube.com

Veškerá pravda vyšla najevo, když synovec tohoto Terry Simasnski studoval rodinný strom a obdržel informaci, že jeho zesnulý strýc se oženil několik let po smrti, a dokonce i získal licenci pilota.

Zdroj: youtube.com

Hoglanda zatkli kvůli obvinění z podvodného využívání cizích osobních údajů. Podle policie před 23 lety uprchl na Floridu, kde se seznámil s otcem Terryho Simanského. A tehdy nejspíš on ukradl úmrtní list Terryho a využil ho k získání dokumentů.

Zdroj: youtube.com

Reakce nové rodiny „Simanski“ byla předvídatelná. Dvacetileté manželství s Mary bylo zničeno a jejich syn byl naprosto v šoku: i když stále má otce, ale už nemá své příjmení.

Zdroj: youtube.com

Sám Richard vinu odmítá. Jeho bývalá manželka Linda už veřejně prohlásila, že před 23 lety uprchl, protože zpronevěřil peníze svého šéfa a obával se stíhání. Muž má jinou verzi: Linda se s ním podle jeho slov chystala rozejít, on si tím ale nechtěl projít a raději utekl.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MATKA UTRATILA HODNĚ PENĚZ ZA TO, ABY NEVYPADALA HŮŘ NEŽ JEJÍ DCERA

PŘIPOMÍNÁME: „JSEM JEDINEČNÁ“: PLUS SIZE MODELKA SE CHLUBÍ PARTNEREM, KTERÝ JE MNOHEM MENŠÍ NEŽ ONA

Share