Muž si koupil starý dům, ale nevěděl, jaké tajemství bylo skryté v pozemku a že jeho nákup měl překvapení

John Reynolds z Texasu koupil starý dům, který plánoval ho opravit. Nicméně, muž ani nevěděl, že jeho nákup měl překvapení.

Zdroj: kenguru.plus

Tajemství bylo odhaleno během špatného počasí, když byl silný vítr na ulici. Muž v tomto okamžiku seděl v domě, ale jeho odpočinek přerušilo zvonění souseda.

Zeptal se Johna, jestli už viděl, co se stalo s jeho bazénem, protože ho zasypalo odpadem. Reynolds tohle nepochopil, protože neměl žádný bazén. „Řekl jsem, že nechápu, co říká – nemám bazén. A on byl překvapen a řekl, že mám.“

Majitel domu, vyšel na ulici a sotva ztratil dar řeči, jako kdyby viděl ducha. V místě, kde před hodinou byla spousta listů a větví, objevilo se zaplavené prohloubení, vyložené s dobrou dlaždici. Reynolds si uvědomil, že je tu bazén, o kterém nic nevěděl.

„Měl jsem pocit, že jsem vytáhl vítěznou loterii. Nemyslel si, když jsem kupoval tento dům, že budu tady plaval ve svém vlastním bazénu.“

Zdroj: kenguru.plus

Pravda, jak se přiznal John, musel utratit peníze na opravu bazénu – ten neměl nejlepší stav. V každém případě to bylo levnější než výstavba nového.

Zdroj: kenguru.plus

Zdroj: kenguru.plus

„Teď jsme spolu s kamarády každý den plaveme. Lepší odměnu je těžké si představit.“

Zdroj: kenguru.plus

Kromě toho díky nálezu muž už nechce prodávat dům po jeho opravě.

Share