Muž si myslel, že ukrýval štěně, ale ukázalo se, že domácí mazlíček není vůbec obyčejný pes

Muž zachránil a nechal u sebe štěně, ale nemohl si ani pomyslet, že celou tu dobu měl úplně jiného mazlíčka.

Zdroj:goldenacresdogs.com

Muž už dlouho přemýšlel o koupě psa, ale nevěděl, které plemeno se mu líbí víc. Prostě miloval všechny psy a považoval je za velmi loajální a oddané mazlíčky.

Při výběru plemene mu pomohl jeden případ.

Muž náhodou si všiml reklamu na sociální síti, která uváděla, že bylo nalezeno malé štěně, které žilo na ulici. Poté mladík všechno pochopil.

Muž šel na uvedenou adresu a adoptoval obyčejného psa bez plemene. Byla to fenka s neuvěřitelně krásnými a laskavými očima.

Nový majitel pojmenoval štěně Lucy. Okamžitě přijal svého majitele a nový domov.

Zdroj:liwli.ru

Lucy rostla jako aktivní a veselý mazlíček, bylo to obyčejné stejně jako všichni ostatní psi, nicméně její vnější proměny majitele velmi překvapily.

Po nějaké době srst psa dále rostla a prodlužovala se. Poté se muž rozhodl vzít Lucy k veterináři, aby mohl přesně určit plemeno svého mazlíčka.

Zdroj:youtube.com

Když byla Lucy vyšetřena odborníkem, vyšlo najevo, že muž neadoptoval obyčejného psa, ale křížence retrívra a huskyho! Lucy nadále rostla a stala se jen rozkošněji.

Zlatý odstín její hedvábné srsti překvapil svou krásou i starší odborníky.

Ukázalo se tedy, že při záchraně toho nejobvyklejšího štěněte na zahradě ten muž ve skutečnosti ukrýval mazlíčka vzácného plemene a neuvěřitelné krásy.

Share