“Na koncertě byli mezi davy lidi”: Jaromír Jágr ukázal veřejnosti svou novou lásku

48letý hokejista Jaromír Jágr je známý především tím, že ve svém životě měl spoustu nejkrásnějších žen. Nedávno veřejnost se dozvěděla, že Jágr má vztah s Dominikou Branišovou.

Přesně s ni před několika dny přišel na koncert Bena Cristovao, ale se svou novou přítelkyni nešli do V.I.P. zóny, byly mezi davy lidi.

Zdroj: blesk.cz

Koncert probíhal v pražských Holešovicích, kde se známým hokejistou fotili téměř všichni fanoušky Bena. Potom Jágra s Dominikou přemístili do jednoho že stanů, aby je nikdo nerušil. Svou novou lásku Jágr už několikrát sdílel na Instragramu, a hokejista doufá, že si našel tou pravou.

Zdroj: instagram.com

Před Branišovou Jágr měl Veroniku Kopřivovou, se kterou se rozloučil před rokem. Před ni měl sportovní komentátorku Innu Puhajkovou, se kterou se rozešel před osmi lety.

Zdroj: idnes.cz

Inna má velmi dobry vztah ke Jágrovi, a kvůli tomu přeje jim hodně štěstí. “Začala s nim chodit v 20 let, byla jsem v té době mladá. Jeho nové holce je 26 let, takže je zkušenější než já v té době. Věřím tomu, že si poradí. Hlavní je, aby jim to klapalo, rozuměli si, aby to fungovalo,” uvedla komentátorka.

Zdroj: ahaonline.cz

Share