Na prohlídce gynekolog ji omráčil nečekanou otázkou: žena nebyla však zcela připravené na to, co se bude dít dál

Pár měsíců po svatbě se Webbové z kanadského města Alberta dozvěděli, že brzy budou mít dítě. Bethany a Tim doufali, že si budou užívat alespoň jeden rok bez dítěte, ale osud rozhodl jinak.

Zdroj: poradnytsya.info

Webb byli však zcela nepřipravené na to, co se bude dít dál. A lze to pochopit…

Při dalším plánovaném vyšetření gynekolog Bethany omráčil nečekanou otázkou. Lékař se zeptal, zda se v rodině ženy vyskytly případy vícečetného porodu. Nastávající matka byla zmatená a doktor mezitím zobrazil obraz na monitoru.

Zdroj: poradnytsya.info

Při pohledu na obrazovku začal lékař počítat…

„Když na obrazovce ukázal třetí dítě, myslela jsem – dost! Doktor však pokračoval, “vzpomíná dnes Bethany, matka mnoha dětí.

Zdroj: poradnytsya.info

Jak se ukázalo, ženské břicho vyvinulo čtyři plody současně. Pár se přiznal, že zpočátku jim tato zpráva způsobila vážnou paniku. Ale pak pár se začal zabývat tím, jak budou muset změnit své plány do budoucna.

Zdroj: poradnytsya.info

Novomanželé se rozhodli na chvíli přestěhovat k Timové matce, protože jejich malý byt evidentně nebyl připraven pro čtyři nové hosty. A pak pár naléhavě začal nakupovat vše potřebné pro dětí.

Zdroj: poradnytsya.info

„Plenky byly všude!“ – sdílí svou vzpomínku Bethany.

Lékaři pečlivě sledovali zdraví nastávající matky a jejích dětí. V osmém měsíci těhotenství se ukázalo, že žena nebude schopna porodit sama, a proto lékaři provedli ji císařský řez. Narodily se čtyři dívky – živé a zdravé!

Zdroj: poradnytsya.info

Podle porodníků je pravděpodobnost takového těhotenství 1 z 15 000 000. A už čtyři dívky dělají tento případ skutečně jedinečným.

Zdroj: poradnytsya.info

Pro otce rodiny – Tima, jeho dívky byly skutečné spasení, protože rok před jejich narozením zemřel jeho otec. Syn lituje, že jeho otec nestihnul uvidět své vnučky, ale muž je jistý, že on by byl určitě šťastný.

Zdroj: poradnytsya.info

Tim dělá všechno pro své děti a pro ně je rozhodně nejlepším tátou v celém světě. Mít čtyři malé děti je samozřejmě neuvěřitelně obtížné, ale rodiče s mnoha dětmi si stále najdou sílu užívat si života, a dokonce si o sobě žertovat.

Zdroj: poradnytsya.info

„Čtyři dcery? Super! Jsme se nemuseli hádat při výběru jména!” usmívá se Bethany.

Share