Když pejska našli dobrovolníci z útulku, nijak nereagoval a byl moc vyčerpaný: nyní však zvíře je k nepoznání

Na ulici byl v žalostném stavu nalezen pes bez domova, nyní však zvíře je k nepoznání!

pes/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Příběh tohoto psa sdílela řecká organizace na záchranu zvířat DAR na svých webových stránkách a ohromila čtenáře.

pes v pneumatikách/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Když ho našli dobrovolníci z útulku, lhostejně vyhlížel z hromady pneumatik úplně sám. Pes byl extrémně vyčerpaný a zdá se, že ho opustila nejen jeho síla, ale také touha po získávání jídla pro sebe. Všechno nasvědčovalo tomu, že mazlíček brzy zemře.

Když se dobrovolníci přiblížili ke psovi, nijak nereagoval. Vzali apatické tělo psa do náručí a odvedli ho do útulku. Na místě mu byla vyrobena měkká postel. Pes začal pozorovat, co se stane dál.

pes a žena/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

A pak lidé položili před psa velkou misku s jídlem a v tu chvíli se výraz na jeho tváři změnil. Pes ucítil jídlo a hladově se na něj vrhl. Zdálo se, že se nikdy nenasytí. Všechna následující jídla byla úplně stejná: během několika minut vstřebal vše, co mu bylo dáno.

pes v útulku/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Během krmení psa se současně zabývali veterináři jeho zdravím. Chudák mazlíček zanedbával svrab, kvůli kterému trpěl svěděním a vypadáváním srstí. Ale toto onemocnění bylo brzy vyléčeno.

pes jí/zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Po nějaké době se z kdysi apatického, hubeného a ztraceného naděje psa stal úplně jiný mazlíček. Byl prostě k nepoznání. Vyrostl mu krásná a silná srst, přibral na váze a rozveselil se. Domácí mazlíček se opět naučil užívat si života a důvěřovat lidem. Bylo těžké uvěřit, že až do nedávné doby prakticky zemřel na ulici.

pes v autě/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Ale to nebylo to nejlepší, co se psovi stalo. Z útulku ho vzala velmi dobrá rodina, která se okamžitě zamilovala do nového člena rodiny. Nyní bude v pořádku!

PSALI JSME: ŽENA BYLA PRYČ DVA ROKY, A KDYŽ SE VRÁTILA, NEPOZNALA SVÉHO JIŽ DOSPĚLÉHO KNÍRAČE: PES UVIDĚL MAJITELKU A SKÁKAL ŠTĚSTÍM

PŘIPOMÍNÁME: I PŘES SILNÝ VÍTR A SNÍH MUŽ HODIL ŠTĚNĚ JEZEVČÍKA U VCHODU V ÚTULEK. PES HLASITĚ ŠTĚKAL A ČEKAL NA MAJITELE

Share