Nechci už nikdy nakupovat potraviny u babiček na trhu a nikomu to nedoporučuji

Ukázalo se, že jsme si dříve mysleli, že přírodní domácí, chutné a levné výrobky lze koupit pouze od babiček na trhu.

Vždycky jsme se snažili kupovat potraviny od stejných babiček, vybrali jsme si pár pro sebe a chodili jenom k nim, pokud z produktů něco nebylo, pak jsme si koupili od ostatních.

Zdroj: zyttia.org

Trvalo to velmi dlouho, dokud jsme brzy ráno neviděli jednu babičku u velkoobchodníků, která pak kupovala zeleninu.

Mysleli jsme, že si koupíme zeleninu od jiné babičky.

Kupovali od jiné babičky několikrát, zůstali jsme nespokojené, pokaždé, když se pokoušela dát jídlo do špinavého zmačkaného sáčku, vypadalo to, jako by tyto sáčky sbírala na smetišti.

Rozhodli jsme se koupit kozí mléko od jiné babičky, moje žena chtěla uvařit nějaké nové jídlo, když přišli domů a začali to ochutnávat, byli jsme nekonečně rozhořčení.

Mléko bylo téměř bez chuti a vydávalo jakousi sladkost, vypadalo to jako zředěné sušené mléko, i když to moje žena ochutnala, zatímco já jsem vybíral ovoce jinde a všechno chutnalo dobře.

Obecně zmizela touha nakupovat od babiček a důvěra také úplně zmizela.

Jedinou cestou z toho bylo jít na trh a koupit tam všechno.

Zdroj: youtube.com

Jaké překvapení to bylo, když jsme viděli ceny na trhu, které byly řádově nižší než ceny těchto babiček, a výrobky vypadaly úplně stejně.

Uvědomili jsme si jednu věc, že ​​všechny tyto babičky jsou skuteční podnikatelé, kteří vydělávají ještě víc než my, neplatí nájem a všechno ostatní.

Další známý nám řekl, jak jedna taková babička kupovala hodně potravin v supermarketu a poté dala výrobky do prodeje jako domácí.

Nemám rád, když mě někdo podvádí, a pokud jde o vaše zdraví, je to prostě nepřijatelné.

Kupujete potraviny od babiček, jak to obecně vnímáte? Podělte se o své myšlenky v komentářích.

Share