„Něco skončí a něco nového začne, jednou přijde jiná, a ona muže být ta pravá“: Fanoušky podporuji Michala Janotku na sociálních sítích

34letý moderátor Michal Janotka v sobotu promluvil o rozchodu se svou manželkou Karolinou. Měli svatbu před rokem, ale už několik měsíců nežijí spolu.

Pro její fanoušky to žádným překvapením nebylo, protože jeho příspěvky na Facebooku vyjadřovaly jenom smutek.

Zdroj: facebook.com

Moderátor dlouhá léta tvořil pár s moderátorkou Sandrou Pospíšilovou, potom si vzal blonďatou Karolinu. Ale bohužel, se s ni chce rozvést. “Realita je taková, že už několik měsíců manželku nemám, nežijeme spolu,” řekl moderátor.

Zdroj: facebook.com

Také známy krasavec objasnil, proč to napsal na internetu. “Jsem veřejně známá osoba, dřív nebo později by to stejně vyšlo najevo. Teď už nemusím denně odpovídat lidem, které se ptají. Není ono tak jednoduché,” vysvětlil Janotka.

Velké množství jeho fanoušků byli překvapení, ale ostatní věděli přesně, že má něco špatného ve vztahu s Karolinou, protože na Facebooku poslední dobu sdílel velmi depresivní statusy.

Zdroj: facebook.com

“Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy jen člověk… Ale i když myslíš, že už nemáš sílu, nakonec se znovu zvedni, pořádně se nadechni a nech svůj život plynule plout,” napsal moderátor.

Velké množství jeho fanoušků začali ho podporovat, a psát příjemné zprávy. “Po těch příspěvcích to bylo asi všem jasné. Zasloužíte si víc. Přeji hodně štěstí a tu pravou,” napsal mu chápavý fanoušek.

Zdroj: facebook.com

Někteří ženy mu ihned nabízely alternativu. “Něco skončí a něco nového začne, berte to pozitivně. Jednou přijde jiná, a ona muže být ta pravá. Kdyby jste nikoho nenašel, tak mi dejte vědět, ať začnu chodit do fitnessu,” napsala jedna žena. “OK, kdyžtak se ozvu,” odpověděl moderátor.

Zdroj: facebook.com

Share