Nejpopulárnější milovnice zvířat v ČR: Kamila Nývltová plakala, když její přítel přinesl domu štěně,

31letá zpěvačka Kamila Nývltová je nejpopulárnější milovníce zvířat v ČR. Spolu se svou fenkou Emmou mají Instagram, kde ukazuji veřejnosti svůj společný život.

Mladá zpěvačka sdílela veřejnosti, jak se cítila, když její přítel přinesl domu stěně. Ve dnešní době se svou fenkou jsou nejlepší kamarádky.

Zdroj: blesk.cz

Kamila Nývltová je známa česká zpěvačka, která zazářila v muzikálech Dracula, Angelika či Kleopatra, ve kterých měla hlavní ženskou roli. Ve dnešní době říká, že je velkou milovníci mazlíčků.

Bohužel, měla o své fenci na začátku měla úplně jinou představu. Nechtěla mazlíčka ve svém mladém věku, protože zvíře mohlo porušovat její běžný denní režim.

Zdroj: blesk.cz

Její přítel jednoho dne proste přinesl štěně úžasného stafforda domů, a zpěvačka na to řekla: “Není cesta zpět”.

“Přiznávám, plakala jsem, my přece nemůžeme mít stěně, vždyť ani nemáme čas, moje práce není absolutně přizpůsobivá, a nikdy nevím hodinu ani den, kde budu. Úplně nechci, aby pes byl celou dobu zavřeny doma a plakal,” uvedla zpěvačka.

Zdroj: blesk.cz

“V ten den jsem měla dvě možnosti, jak se rozhodnout: Buď to vzít tak, jak to je, a situaci zvládnout, anebo si říci, že to nezvládnu, jsem sobec, mám rada svůj klid, neumím se starat o psa,” řekla Nývltová, která při prvním setkání se štěnětem neměla žádnou radost.

Zpěvačka se rozhodla nechat pejska u sebe, a bylo to správné rozhodnuti. Kamila opravdu pocítila, že život se štěnětem muže být velmi náročný, ale příběh měl happy end.

Zdroj: blesk.cz

“První týden byl velmi náročný. Vstávala jsem každé 2 hodiny. S mým přítelem jsme se střídali v noci, při venčení, vozili pejska v autě, aby nikdy nebyl sám doma, protože mi jí bylo velmi líto,” řekla Kamila.

Zpěvačka za týden se štěnětem zjistila, že všechno, co s nim děla má velmi ráda. “Je to jako moje dítě, a si neumím představit, že bych ji najednou dala někam pryč,” dodala milovnice zvířat.

Zdroj: blesk.cz

Svou fenku zpěvačka pojmenovala Emma, a bylo to z velmi kuriózního důvodu. Jméno zvolila podle papouška ve fitnesscentru, kde se seznámila se svým současným přítelem, a kam si chodí cvičit.

Zdroj: blesk.cz

“Emma se stala důležitou části naše rodiny. Je to moji s přítelem největší láska. Milujeme ji, nikdy bych ji neopustila a nikomu nedala, kromě babičky na prázdniny do Krkonoš. Moc mi tu lásku oplácí, vnímá mě, odpouští mi všechny moje prohřešky a mlčenlivé pozoruje,” řekla zpěvačka.

“Myslím, že až bude miminko, tak to bude ještě větší jízda a budu dvojnásobnou hysterickou ‘matkou’,” dodala Kamila.

Zdroj: blesk.cz

Zpěvačka poprvé řekla o miminku před dvěma lety, kdy začala vztah se svým současným partnerem, trenérem Pepou, který ji pomáhal cvičit.

Zdroj: blesk.cz

“Jsme spolu děti chceme. Říkám si, že dokud mi není třicet, tak je to dobrý. Ještě mi zbývá rok a pak začnu přemýšlet, jestli nevstoupit do nějakého toho svazku a ty děti nemít,” tvrdila zpěvačka před dvěma lety.

Share