Který Měsíc na obrázku se vám nejvíce líbí: vaše volba ukáže, co od života chcete

Každý má v životě své vlastní problémy a obavy. Snažíme se uniknout z vnějšího světa a ponořit se do svých vlastních tužeb a zkušeností.

Dnes Měsíc vypráví o vašich skrytých myšlenkách a touhách. Má mnohem větší dopad na Zemi, než se zdá na první pohled.

Podívejte se na tyto fotky a vyberte měsíc, který vás nejvíce přitahuje. Je to vaše volba, která vám ukáže, co od života chcete.

Zdroj: poshepky.com

Měsíc č. 1: Úspěchy.

Zdroj: poshepky.com

Jste velmi energičtí. Vždy se snažíte dostat své vlastní místo pod slunce. Riziko je vaše druhé já, protože každodenní život vás jen dělá smutným. Vaše odvaha zapůsobí a fascinuje ostatní. Lidé vás obdivují, protože působíte dojmem úplně nebojácného člověka.

Měsíc č. 2: Kreativita.

Zdroj: poshepky.com

Jste velmi laskavý a emotivní člověk. Víte, jak si užít každý okamžik svého života. Ve všem se snažíte najít něco vynikajícího.

Jste velmi dobrý člověk, který se vždy snaží lidem pomoci. Jiní si mohou myslet, že jste opravdu slabí, ale hluboce se mýlí.

Měsíc č. 3: Energie.

Zdroj: poshepky.com

Skutečné a odvážné – to jsou lidé, kteří si vybrali tento Měsíc. Máte silnou povahu a děláte vše pro to, abyste cítili svůj vlastní význam v životě ostatních lidí.

Snažíte se zajistit pohodu svých blízkých a vyřešit jejich problémy. Někdy však může hrát proti vám. Ceníte si také přátelství, protože to považujete za skutečný poklad.

Váš hlavní problém je nedůvěra k jiným lidem.

Měsíc č. 4: Soucit.

Zdroj: poshepky.com

Celý svůj život se snažíte pomoci ostatním. Často se zaměřujete na problémy rodiny a přátel a úplně na sebe zapomínáte. To může vést k momentům zoufalství, protože si neuvědomujete, co skutečně potřebujete.

A poznámky a kritiku druhých berete příliš blízko. Prožijte svůj život, stanovte správné priority a rozvíjejte svůj vlastní talent.

Měsíc č. 5: Hledání.

Zdroj: poshepky.com

Jste zvídaví lidé, kteří se vždy snaží najít ve všem pravdu. Rádi pozorujete ostatní a vyvodíte své vlastní závěry.

Nemáte velký okruh přátel, protože důvěřujete svým blízkým, s nimiž jste již prošli mnoha překážkami. Někdy potřebujete čas na restart, rádi trávíte čas sami, abyste vyrovnali všechny své myšlenky a emoce.

Jste kreativní člověk, který má vždy spoustu nových nápadů. Proto můžete často trpět nespavostí. Naučte se důvěřovat své intuici a poslouchat své srdce, pak se budete moci vyhnout mnoha problémům.

Měsíc č. 6: Uklidnění.

Zdroj: poshepky.com

Jste trpělivá osoba, která ráda tráví čas v klidu. Tak si můžete plně užívat života. Ale to neznamená, že nejste aktivní. Máte dost energie, kterou používáte k dosažení svých vlastních cílů.

Trávíte spoustu času přemýšlením o budoucnosti, což vás jen znepokojuje. Věřte v sebe a přijde čas, kdy vás nikdo nebude moci udržet na místě.

Souhlasíte s tímto výsledkem?

Share