“Nepropadejme panice, ale prosím, neberme to, co se teď děje na lehkou váhu”: Arichteva napsala ostrý vzkaz o Basilkové s Hůlkou

Ve dnešní době probíhá druhá vlna koronaviru, která je moc silnější než na jaře. 1.března v ČR přibyl první nakažený, a už 15.března vláda zavřela téměř všechny podniky, a zavedla řadu opatření proti koronaviru.

Na jaře Česko zvládlo epidemii moc dobře, ale ve dnešní době nakažených je o tisícovky víc. Vláda znovu zavedla přísná opatření proti té vážně nemoci, ale ve dnešní době některé celebrity se s nimi souhlasit nechtějí.

Herci Bára Basilková a Daniel Hůlka kritizují vládu za některá opatření, která pro nich jsou nesmyslná. Moc to urazilo herečku Veroniku Arichtevou, která na své sociální síti napsala ostrý vzkaz o dnešní situaci.

Zdroj: instagram.com

Kvůli tomu, že denně v Česku přibývá rekordní pocty nakažených koronavirem vláda zakázala spoustu věci. Shromažďování velkého množství lidi, zákaz zpěvu, a také zakázala návštěvu divadla a kina, což moc urazilo cely herecký svět.

Koronavirus rozdělil Českou republiku na dvě skupiny. Jedna dodržuje opatření a podporuje všechny nařízení vlády. Druhá skupina naopak, nedodržuje opatření a denně vládu kritizuje.

O tom, že některá opatření jsou nesmyslná na svých sociálních sítích napsali Bára Basilková a Daniel Hůlka, oba zvítězili vážnou nemoc, a říkají, že je to obyčejná chřipka.

Zdroj: novinky.cz

Veronika Arichteva se s herci nesouhlasila, a kvůli tomu napsala na Instagramu vzkaz o koronaviru.

“V březnu jsme všichni šířili nutnost nosit roušky, být opatrní, vyhýbat se rizikovým skupinám, snažit se minimalizovat kontakt s hodně lidma. Dneska se kapely snaží vochcat nařízení, Basilkový, Hůlkové a jim podobní demonstrovat proti ničemu, co já považuji za to nejmenší, co můžeme pro sebe a okolí udělat,” uvedla Arichteva.

Také dodala, aby všichni obyvatele ČR byli opatrní, a všechny nařízení dodržovali. “Nepropadneme panice, ale prosím, neberme to, co se teď děje, na lehkou váhu,” ukončila herečka.

Zdroj: instagram.com

Share