Zklamaná Ivana Gottová: zablokovali Slavíkův oficiální účet, neznámý člověk se vydával za rodinného příslušníka

Ivana Gottová byla nepříjemně překvapená, jaké činy mohou někteří lidé dělat. Někdo požádal vedení sociální sítě Instagram, aby smazali oficiální účet Karla Gotta. Jde o tom profilu na Instagramu, kde Zlatý slavík zveřejňoval své fotografie ještě za života.

„Milí příznivci, v průběhu měsíce srpna byl zablokován oficiální instagramový účet Karel Gott,“ informovala o tom vdova Ivana Gottová prostřednictvím oficiálního profilu Karla Gotta na Facebooku.

Zdroj: Karel Kopáč, archiv

Prozradila, že neznámý člověk se představil ako člen rodiny Karla Gotta pro vedení Instagramu. Požádal, aby byl oficiální profil zpěváka na Instagramu zablokován, protože zemřel.

Na Instagramu Karla Gotta si mohli všichni prohlédnout fotografie a videa z posledních měsíců jeho života. Sám je zveřejňoval.

Zdroj: Facebook / Autor: Jan Malíř

„Zvěčnění instagramového účtu zesnulé osoby“ tak nazývá Instagram podobné účty. To znamená, že účet bude navždy zmrazen.

Právě z tohoto důvodu vytvořila Ivana Gottová na této sociální síti nový profil svého zesnulého manžela. Bude se jmenovat karelgottagency. To znamená, že to bude účet agentury Karla Gotta.

Zdroj: Profimedia.cz

Ivana Gottová přiznala, že nechápe motivy člověka, který to udělal. Chtěla i nadále používat známý profil svého manžela na Instagramu, aby jeho fanoušky informovala o všech aktivitách, které s ním budou nějak souviset.

Zdroj: Profimedia.cz

Nelze se však vrátit do minulosti a udělat něco jiného. Je potřeba jít dál, a tak vdova Ivana Gottová vytvořila nový profil pro fanoušky Slavíka.

Share