Nikdo nechápal, proč muž udělal dveře na trávě, dokud je neotevřel

Vlastní dům s prostorným dvorkem je skvělým místem pro jakékoliv experimenty a každý majitel se sám rozhodne, co dělat ve svém dvoře.

Zdroj: fb.ru

Ale sousedé tohoto muže určitě byli velmi zvídaví: proč jsou potřeba tak masivní dveře, když za nimi nejsou schody nebo vstup do tajného bunkru?

Zdroj: fb.ru

Ukázalo se, že je to nejúspěšnější nápad, jak vzít dítě, zajistit jeho bezpečnost a vyzdobit dvůr užitečnou konstrukcí. Uživatel Reddit sdílel dojmy, což vyvolalo příval souhlasných komentářů.

Zdroj: fb.ru

Bezpečné pískoviště z nejlepších materiálů

Pro dětí je užitečné hrát si v písku, to přispívá k rozvoji jemné motoriky. Ale běžné dětské pískoviště se rychle stávají nebezpečnými kvůli jejim dostupnosti zvířatům a ptákům.

Zdroj: fb.ru

Tento pečující strýc udělal pro svého synovce vynikající pískoviště, které dokonale ladí s dvorem!

Zdroj: fb.ru

Otvírací křídla se změní na pohodlné lavice, a když jsou hry dokončeny, můžete zavřít dveře a nemusíte se starat o bezpečnost a čistotu písku.

Zdroj: fb.ru

Vynalézavý muž sestavil rám z masivního dřeva, zatímco vyzdobil dvůr pohodlným analogem lavičky pro denní odpočinek — koneckonců, na tomto pískovišti můžete sedět, i když je zavřený.

Zdroj: fb.ru

Nyní se nemusíte starat o hračky zapomenuté v pískovišti, protože po hraní se dveře zavřou a milovaný kopeček a kbelík se dočkají svého malého pána.

Zdroj: fb.ru

Zdroj: fb.ru

 

Share